Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu již 20 let

Klinika GHC Praha

Již 20 let se klinika GHC Praha profiluje jako soukromé zdravotnické zařízení, které poskytuje svým klientům širokou diagnostickou a léčebně preventivní péči na vysoké úrovni.

Komplexní péče a individuální přístup

Poskytujeme vysoký standard v oblasti lékařské péče a využívání nejnovějších vědeckých poznatků. Samozřejmostí je špičkové technické vybavení a komfort pro všechny klienty.

Stomatologie – využívání nejnovějších trendů

Stomatologie naší kliniky využívá při ošetření našich klientů moderní postupy a metody za pomoci špičkového vybavení a zkušených lékařů. Součástí našich služeb je také bělení zubů a dentální hygiena, stomatochirurgie a ortodoncie.

Plastické operace, liposukce

Vedle klasických medicínských oborů se rovněž soustřeďujeme na nové a velmi rychle rostoucí segmenty. Nabízíme širokou škálu zákroků z oboru plastické chirurgie, ať už je to plastická operace nosu, očních víček, rtů, plastika obličeje a krku (facelift) nebo zvětšení prsou.

K nejoblíbenějším zákrokům plastické chirurgie vůbec patří liposukce, při které se odstraňují ložiska tukových buněk z problematických partií. Nabízíme také tumescentní liposukci s vibrací. Mezi hlavní výhody vibrační liposukce patří zkrácení operační doby a rekonvalescence.

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
Chcete být informován/a o novinkách a akcích? Registrujte se k odběru našeho Newslettru.
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno