Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu

Klinika GHC Praha

Klinika GHC Praha je soukromé zdravotnické zařízení, které již více než 20 let poskytuje svým klientům široké spektrum služeb na špičkové úrovni. Jsme Váš partner pro zdraví a krásu.

NAŠE SLUŽBY


Komplexní diagnostická a léčebně preventivní péče

Poskytujeme vysoký standard v oblasti lékařské péče a využívání nejnovějších vědeckých poznatků. Samozřejmostí je špičkové technické vybavení a komfort pro všechny klienty. Unikátním a nejžádanějším diagnostickým vyšetřením je komplexní screening.

Plastická chirurgie, liposukce

V GHC operují přední čeští plastičtí chirurgové s rozsáhlými zahraničními zkušenostmi, prof. MUDr. Markéta Dušková, CSc., doc. MUDr. Miroslav Tvrdek, CSc. a MUDr. Jiří Bayer. Získejte sebevědomí z rukou odborníků

Plastická operace prsou (augmentace)
Plastická operace břicha (abdominoplastika)
Plastika obličeje a krku (face lift)
Plastická operace nosu, očních víček, rtů

K velmi oblíbeným zákrokům plastické chirurgie patří liposukce, při které se odstraňují ložiska tukových buněk z problematických partií. Nejčastěji se jedná o liposukci břicha, liposukci boků a stehen.

Nabízíme také tumescentní liposukci s vibrací. Mezi hlavní výhody vibrační liposukce patří zkrácení operační doby a rekonvalescence.

Estetická medicína a dermatologie

Toužíte si udržet mladistvý vzhled co nejdéle nebo na sobě již cítíte první stopy stárnutí? Náš tým specialistů v oblasti dermatologie a estetické medicíny Vás diskrétně zbaví všech nedostatků. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim klientům. Mezi nejžádanější služby patří:

Výplně vrásek
Omlazení pleti

Stomatologie

Stomatologie naší kliniky využívá při ošetření našich klientů moderní postupy a metody za pomoci špičkového vybavení a zkušených lékařů. Součástí našich služeb je také stomatochirurgie (zubní implantáty Straumann), bělení zubů, dentální hygiena a ortodoncie.

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno