Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu

Vyhlazení vrásek botulotoxinem

Botulotoxin je osvědčená a rychle účinná látka, která uvolňuje svalové křeče a blokuje přenos nervového impulzu na motorické ploténce svalu. Dříve se botulotoxin v medicíně využíval u nemocí hyperaktivity svalů, třesu a křečí. Dnes nám pomáhá vyhladit hluboké vrásky na čele a v horní části obličeje. Botulotoxin účinně oslabuje svalový tonus a povrch kůže se tak vyrovnává.

Proč botulotoxin?

Odstraňuje mimické vrásky v obličeji, hlavně mezi obočím, v okolí očí a na čele. Bojuje také proti nadměrnému pocení zejména v podpaží. Odstraňuje i kuřácké vrásky.

Jak se aplikuje?

Botulotoxin se do kůže vpravuje injekčně tenkou jehlou. Zákrok je téměř bezbolestný.

Co se děje po ošetření?

Účinek nastupuje obvykle během jednoho až dvou týdnů a po první aplikaci trvá 3 – 6 měsíců. Postupně odeznívá a aplikaci je vhodné zopakovat

Po delší době nečinnosti svalu si klient odvykne určitému typu mimiky (například zbaví se zlozvyku mít podmračené čelo). Navíc při opakování léčby již nedochází k návratu funkce svalu v původní míře, a ten postupně přestane vytvářet nežádoucí vrásku. 

Botulotoxin je vhodné dále kombinovat například s injekčními výplňovými implantáty, laserovým vyhlazením pleti a dalšími zákroky.

Objednat se

Zpět

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno