Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu

Fitness pro pleť

Každý z nás si někdy přeje zastavit čas. Již ve věku kolem 30-ti let si při pohledu do zrcadla mnozí uvědomují první známky povadání a ochablosti pleti i přesto, že používají kvalitní kosmetické přípravky. 

Ne každý je však ochoten podstupovat náročné plastické operace nebo injekční terapii vrásek. Klinika GHC Praha nabízí v oddělení korektivní dermatologie řešení i pro takové klienty. Je to program Fitness pro pleť, který při pravidelném opakování dokáže až 5x zpomalit stárnutí pleti a skládá se ze tří speciálních procedur oboru estetické medicíny, které mají zpevňující vliv na pokožku. Nyní nabízíme celý program za trvale sníženou cenu 7.400,-Kč!

Jaké procedury se v programu kombinují?

Chemický peeling Renewpeel,

který projasní, povrchově vyhladí a barevně sjednotí pleť, se použije jako první a připraví pokožku pro stejnoměrné ošetření ve druhém stupni, kdy následuje takzvaná

Fotorejuvenace,

při které se prohříváním pomocí silných pulsů světla laseru V Beam stimuluje nová tvorba vlastního kolagenu ve spodních vrstvách kůže a podkoží, případně se redukují rozšířené žilky nebo pigmentace. Jako poslední se využívá

Mezoterapie gelem kyseliny hyaluronové

k doplnění hydratace do střední vrstvy pokožky. 

Zopakování tohoto schématu 3x do roka zajistí pětinásobné zpomalení stárnutí pleti. Protože je tento program koncipován pro dlouhodobý efekt a k jeho dosažení se bude muset pravidelně opakovat, je vybrána nejnižší možná účinná frekvence ošetřování. Celý program zahrnuje jeden týden 15 minut chemického peelingu, druhý týden 30 minut ošetřování laserem V Beam a třetí týden 60 minut ošetření mezoterapií.

Ceník: http://ghc.cz/cz/cenik/esteticka-medicina-a-dermatologie


Věnujte ošetření jako dárek svým blízkým a my Vám připravíme krásný dárkový certifikát!

Objednat se

Zpět

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno