Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu

Liftovací nitě Silhouette Soft

PŘIROZENÝ LIFTINGOVÝ EFEKT BEZ ŘEZÁNÍ

S MINIMÁLNÍ REKONVALESCENCÍ

Jedná se o miniinvazivní pozvednutí měkkých tkání obličeje pomocí liftovacích vstřebatelných nití Silhouette Soft. Procedura přináší dvojí efekt – liftingový a zároveň kolagen-regenerující.

Vhodné oblasti k ošetření:

Výsledky ošetření:

Celý zákrok probíhá v lokální anestezii a trvá od 30-60 minut. Drobnými vpichy se do povolených tkání pomocí tenké oboustranné jehličky aplikují velmi jemné, závěsné nitě z kyseliny polymléčné (biologicky rozložitelný výrobek z rostlinných materiálů) s protisměrnými kužely, mezi kterými jsou drobné uzlíky a díky nimž je tvář lépe zafixována. Tato jemná vlákna okamžitě pozvednou kontury obličeje. Ke vstřebání vláken dochází v průběhu několika měsíců a zároveň s tím se vytváří nová kolagenová síť, která postupně pomáhá obnovovat přirozený a požadovaný tvar obličeje.

V den zákroku budete propuštěni do domácí péče, která by měla trvat min. 2-3 dny. Po dobu 10 dnů byste se dále měli vyvarovat prudkých pohybů a extrémní fyzické námaze. Po dobu jednoho měsíce není doporučena obličejová masáž a kosmetické ošetření.

Výhody použití nití Silhouette Soft:

                        images.jpg

Video

 

Ceník

Objednat se

Zpět

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno