Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu

Výplňové materiály

Omládněte prakticky ihned! Vyhlaďte vrásky a zjemněte rysy svého obličeje. Okamžitý efekt a téměř bezbolestné ošetření.

Výplňové materiály (fillers) jsou přípravky určené k injekčnímu vyplňování vrásek a rýh, modelaci kontur obličeje, vyplnění jeho objemu, revitalizaci dekoltu, krku nebo rukou, a také ke zvětšení objemu rtů. Zároveň lze tímto způsobem provést korekci jizev.

Takzvané hyalurony (gely na bázi kyseliny hyaluronové) jsou v dnešní době celosvětově nejoblíbenějšími výplňovými materiály. Kyselina hyalurovaná je totiž látka, která je v lidském organismu přítomna přirozeně.

Obecně po aplikaci jakékoliv výplně je vhodné 10 dní se neopalovat, nechodit do sauny či solária. Podle výrobců výplní by mohly tyto činnosti přispět k rychlejšímu vstřebání materiálu. Lékař vám poradí, jak ošetřenou partii po zákroku masírovat a ošetřovat. Doporučujeme také alespoň po dobu 3 dnů neabsolvovat stomatologické či kosmetické ošetření.Alternativa zvětšení rtů je silikonový implantát Permalip určený k trvalé korekci – vyplnění rtů. Implantát je vyroben na podobném principu jako prsní implantáty, pouze tvar a cílová lokace je jiná. Aplikace tohoto materiálu je již drobný chirurgický zákrok, provádí se ale ambulantně a pouze v lokální anestezii a jeho absolvování není obvykle pro klientku nijak náročné ani bolestivé.

Ceník: http://ghc.cz/cz/cenik/esteticka-medicina-a-dermatologie

Objednat se

Zpět

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
Chcete být informován/a o novinkách a akcích? Registrujte se k odběru našeho newsletteru.
Přestat odebírat newsletter
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno