Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu již 20 let

Výplňové materiály

 

Omládněte prakticky ihned! Vyhlaďte vrásky a zjemněte rysy svého obličeje. Okamžitý efekt a téměř bezbolestné ošetření.

Výplňové materiály (fillers) jsou přípravky určené k injekčnímu vyplňování vrásek a rýh, modelaci kontur obličeje, vyplnění jeho objemu, revitalizaci dekoltu, krku nebo rukou, a také ke zvětšení objemu rtů. Zároveň lze tímto způsobem provést korekci jizev.

Takzvané hyalurony (gely na bázi kyseliny hyaluronové) jsou v dnešní době celosvětově nejoblíbenějšími výplňovými materiály. Kyselina hyalurovaná je totiž látka, která je v lidském organismu přítomna přirozeně.

Profiller 1 ml  (na bázi kyseliny hyaluronové) AKČNÍ CENA 3 900 Kč

Alternativa zvětšení rtů je silikonový implantát Permalip určený k trvalé korekci – vyplnění rtů. Implantát je vyroben na podobném principu jako prsní implantáty, pouze tvar a cílová lokace je jiná. Aplikace tohoto materiálu je již drobný chirurgický zákrok, provádí se ale ambulantně a pouze v lokální anestezii a jeho absolvování není obvykle pro klientku nijak náročné ani bolestivé.

Obecně po aplikaci jakékoliv výplně je vhodné 10 dní se neopalovat, nechodit do sauny či solária. Podle výrobců výplní by mohly tyto činnosti přispět k rychlejšímu vstřebání materiálu. Lékař vám poradí, jak ošetřenou partii po zákroku masírovat a ošetřovat. Doporučujeme také alespoň po dobu 3 dnů neabsolvovat stomatologické či kosmetické ošetření.

Ceník: http://ghc.cz/cz/cenik/esteticka-medicina-a-dermatologie

Objednat se

Zpět

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
Chcete být informován/a o novinkách a akcích? Registrujte se k odběru našeho Newslettru.
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno