Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu

20 vyšetření * 1 den * 1 místo Komplexní screening

Co je Komplexní screening a pro koho je určen?

Jedná se o souhrn vyšetření, která slouží k diagnostice onemocnění ve fázi před objevením se klinických příznaků. Tedy poznáme z něj rozvíjející se onemocnění dříve, než plně propukne.

Komplexní screening je určen pro všechny, kteří chtějí mít svůj zdravotní stav pod kontrolou a žít život v té nejvyšší kvalitě co nejdéle. Vyšetření tělesných obtíží přitom chápeme v úzké souvislosti s psychikou, která často tělesný příznak provází nebo je jeho příčinou. Preventivní zdravotní prohlídky umožňují případný problém podchytit už v samém začátku a výrazně tak snižují riziko vzniku různých nebezpečných chorob. Významné místo zaujímá screening při zjišťování příčin únavových syndromů.  Rychlost a efektivnost tohoto vyšetření ocení hlavně velmi vytížení lidé, kteří zdravotní prohlídky odkládají z důvodu nemožnosti trávit svůj čas v čekárnách.

V čem jsou jeho hlavní výhody?

U tohoto screeningu je zásadní, že všechna vyšetření probíhají v jeden den a na jednom místě v souladu s možnostmi klienta, a to v prostorách Kliniky GHC. Všechna vyšetření jednotlivých odborníků-specialistů nakonec kompletuje jeden zodpovědný lékař-internista, který má všechny potřebné informace, a dokáže tak zhodnotit zdravotní stav pacienta opravdu komplexně a v souvislostech. Na klienta tedy není kladena taková míra zodpovědnosti, jelikož se nemusí sám k dalším odborníkům objednávat, akceptovat dlouhé čekací lhůty, interpretovat jednotlivým lékařům závěry a podezření předchozích odborníků, hledat sám případné souvislosti, jak tomu bohužel při řešení zdravotních problémů ve státních zařízeních velmi často je.

Z čeho se skládá komplexní screening?

Závěrečná zpráva:

V dohodnutém termínu po screeningu Vám bude prezentována závěrečná zpráva. Jedná se o celkové vyhodnocení výsledků zjištěných během screeningu. Tato prezentace je přesné zhodnocení celkového zdravotního stavu klienta a upozorňuje na možná rizika spojená se současným zdravotním stavem a lékařskými nálezy v jejich komplexnosti. Lékař během prezentace speciálně upozorňuje na rizikové faktory a navrhuje klientovi ideální způsob prevence pro udržení či léčby pro stabilizaci a zlepšení aktuálního stavu.

Ceník

Objednat se

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno