Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu již 20 let

Nemáte čas na lékaře? - Komplexní screening

Co je Komplexní screening a pro koho je určen?

Jedná se o souhrn vyšetření, která slouží k diagnostice onemocnění ve fázi před objevením se klinických příznaků. Tedy poznáme z něj rozvíjející se onemocnění dříve, než plně propukne.

Komplexní screening je určen pro všechny, kteří chtějí mít svůj zdravotní stav pod kontrolou a žít život v té nejvyšší kvalitě co nejdéle. Vyšetření tělesných obtíží přitom chápeme v úzké souvislosti s psychikou, která často tělesný příznak provází nebo je jeho příčinou. Preventivní zdravotní prohlídky umožňují případný problém podchytit už v samém začátku a výrazně tak snižují riziko vzniku různých nebezpečných chorob. Významné místo zaujímá screening při zjišťování příčin únavových syndromů.  Rychlost a efektivnost tohoto vyšetření ocení hlavně velmi vytížení lidé, kteří zdravotní prohlídky odkládají z důvodu nemožnosti trávit svůj čas v čekárnách.

V čem jsou jeho hlavní výhody?

U tohoto screeningu je zásadní, že všechna vyšetření probíhají v jeden den a na jednom místě v souladu s možnostmi klienta, a to v prostorách Kliniky GHC. Všechna vyšetření jednotlivých odborníků-specialistů nakonec kompletuje jeden zodpovědný lékař-internista, který má všechny potřebné informace, a dokáže tak zhodnotit zdravotní stav pacienta opravdu komplexně a v souvislostech. Na klienta tedy není kladena taková míra zodpovědnosti, jelikož se nemusí sám k dalším odborníkům objednávat, akceptovat dlouhé čekací lhůty, interpretovat jednotlivým lékařům závěry a podezření předchozích odborníků, hledat sám případné souvislosti, jak tomu bohužel při řešení zdravotních problémů ve státních zařízeních velmi často je.

Jak bude screening probíhat?

Před komplexním vyšetřením pozveme klienta na krátký vstupní pohovor, během kterého ho detailně seznámíme s postupem celého vyšetření a potřebnou domácí přípravou.

Z čeho se skládá komplexní screening?

Závěrečná zpráva:

V dohodnutém termínu po screeningu Vám bude prezentována závěrečná zpráva. Jedná se o celkové vyhodnocení výsledků zjištěných během screeningu. Tato prezentace je přesné zhodnocení celkového zdravotního stavu klienta a upozorňuje na možná rizika spojená se současným zdravotním stavem a lékařskými nálezy v jejich komplexnosti. Lékař během prezentace speciálně upozorňuje na rizikové faktory a navrhuje klientovi ideální způsob prevence pro udržení či léčby pro stabilizaci a zlepšení aktuálního stavu.

Ceník

Objednat se

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
Chcete být informován/a o novinkách a akcích? Registrujte se k odběru našeho Newslettru.
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno