Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu

Plastická, všeobecná, gynekologická chirurgie

Klinika GHC Praha nabízí svým klientům ty nejlepší služby plastické a všeobecné chirurgie již více než 20 let. Naši chirurgové se mohou pyšnit mnohaletými zkušenostmi v těchto oborech a zároveň rozsáhlou publikační činností.

Na Klinice GHC Praha jsou ambulantní zákroky i zákroky na operačním sále prováděny v příjemném, profesionálním a vysoce nadstandardním prostředí, kde je diskrétnost naprostou samozřejmostí. 

Mezi velice časté operační výkony plastické chirurgie prováděné na klinice patří např. zvětšení prsou (augmentace), modelace prsou, zmenšení prsou, plastická operace břicha (abdominoplastika), labioplastika (plastická operace stydkých pysků) a plastická operace očních víček. Mezi nejčastější výkony všeobecné chirurgie patří chirugické řešení: kýl, akutního či chronického zánětu appendixu, hemoroidů a varikozního postižení žil dolních končetin.

Všechny operace jsou prováděny v součinnosti s lékaři – internisty kliniky a s velice odborným anesteziologem kliniky, který zvolí pro druh operace a individualitu klienta nejvíce vyhovující anestezii, ve které se následně operace provádí.   

4.jpg

Zpět

Jsme zde pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu


Zpět

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno