Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu

Plastika břicha - abdominoplastika

Buďte taková, jaká jste se znala

Chcete mít pevné a ploché bříško? Zkuste plastickou operaci.

Proč plastika břicha?

K povolení břišní stěny dochází hlavně po těhotenství, porodu nebo výrazném zhubnutí. V případech uvolněné břišní stěny nepomohou ani stovky hodin v posilovnách. Řešením je plastika břicha neboli abdominoplastika. 

Jde o rozsáhlý chirurgický zákrok, který vede ke zploštění břicha odstraněním přebytečného tuku a kůže a zpevnění svalů břišní stěny. Plastika břicha – abdominoplastika – může významně upravit vzhled povislého či vyčnívajícího břicha.

U výrazné vrstvy podkožního tuku, kdy jsou vytvořeny i výrazné tukové polštáře na bocích, je vhodné doplnit plastickou operaci břicha LIPOSUKCÍ těchto lokalit, čímž je dosaženo opravdu výborného celkového efektu.

Jak operace probíhá?

Plastika břicha spočívá ve zpevnění ROZESTOUPENÝCH břišních svalů. Principem zákroku je odstranění přebytečné kůže, podkožního tuku a upevnění svalů stěny břišní. Řez je veden v podbřišku tak, aby výsledná jizva byla pokud možno skryta spodním prádlem. Délka operace je obvykle 3 až 4 hodiny, provádí se v celkové anestezii.

Co se děje po operaci?

Po této operaci je nutná dvou až třídenní hospitalizace. Stehy se odstraňují dvanáctý až čtrnáctý den po zákroku. Doporučuje se až osm týdnů nosit břišní pás, první čtyři týdny neustále. Po zákroku je nutný klidový režim v domácím ošetření. Klidový režim doporučujeme asi do 14 dnů po operaci, plná fyzická zátěž přichází v úvahu po postupné rehabilitaci asi po 6 týdnech. Jako doplněk pooperační péče doporučujeme lymfodrenážní masáže, které je možné využít v oddělení Fyzio a wellness na Klinice GHC Praha.

Video : Nevíte, co s bříškem po porodu?

Před zákrokem

1306510697bricho.min.jpg

Po zákroku

1306510697bricho-2.min.jpg

 

Ceník: http://ghc.cz/cz/cenik/plasticka-a-vseobecna-chirurgie/plastika

Objednat se

Zpět

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno