Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu

Zvětšení prsou - prsní implantáty

Většina žen si přeje mít větší, plná a tvarově stejná prsa, ale ne každou takto příroda obdarovala. Postupem času navíc estetický vzhled prsů ovlivňuje ztráta elasticity kůže, kojení a hubnutí.


Zvětšení prsou neboli augmentace znamená zvětšení prsou pomocí implantátů, na Klinice GHC si můžete vybrat prsní implantáty Polytech, Natrelle či Motiva.

Proč plastika prsů?

Augmentace je zvětšení prsou, kterého docílíme použitím speciálních implantátů, provádí se s velmi dobrým estetickým výsledkem u nedostatečně vyvinutých prsů pacientek nebo tam, kde úbytek žlázy způsobil lehce povislý tvar prsu.

Jak operace probíhá?

Během první konzultace před zvětšením prsou Vás lékař detailně seznámí s operací a vybere nejvhodnější operační techniku. Zároveň otevřeně prodiskutuje Vaše očekávání od operace a popíše možná rizika a omezení.

Protože se jedná o operaci v celkové anestézii, je nutné předoperační vyšetření včetně laboratorního vyšetření a EKG všeobecným lékařem nebo internistou. Mělo by také obsahovat podrobnou anamnézu tj. onemocnění v rodině, choroby, které jste prodělala nebo se s nimi léčíte, alergie atd. Na některých pracovištích je možno absolvovat toto vyšetření ráno v den operace.

Před plastickou operací prsů je dále nutné vyloučit onemocnění prsou ultrazvukovým (sonografickým) nebo mamografickým vyšetřením podle věku pacientky.

Metoda vložení a umístění Vašeho implantátu bude záviset na Vašich anatomických dispozicích a na doporučení plastického chirurga. Vložení se provádí řezem vedeným buď v rýze pod prsem, skrze tmavou kůži okolo bradavky nebo v podpaží. Následně je vytvořena kapsa, do které je vložen implantát.

Plastika prsou je prováděna v celkové anestezii a trvá 1-2 hodiny.

Co se děje po operaci?

Pravděpodobně budete cítit bolest několik následujících dnů po operaci. Bolest je výraznější u operací, kdy je implantát vložen pod sval. Dva až pět dnů po plastické operaci prsou budete užívat léky proti bolesti (analgetika). Bolesti postupně ustoupí.

Z kliniky budete pravděpodobně propuštěni po 1-2 dnech. Před propuštěním Vám mohou být vyměněny obvazy a odstraněny drény, což záleží na pracovišti a operatérovi. Odstranění stehů je při kontrole za 7 – 10 dnů, dle zvyklostí pracoviště.

Doporučuje se nosit elastickou podprsenku. Většinou ji dostanete na pracovišti, kde se plastika prsou provádí. Dobu jejího nošení určí operatér. Obvykle se nosí po dobu 4 – 8 týdnů.

Pokračovat v běžných denních aktivitách a vykonávat lehčí domácí práce můžete za 10 – 14 dnů.

Běžné kontroly jsou po 1 měsíci, po 3 měsících a po 1 roce. Po 10 letech pak kontrola i s ultrazvukem. Dále pravidelně každých 5 let zopakovat ultrazvukové vyšetření.

Zákrok od
Augmentace prsou - zvětšení implantáty (cena bez implantátu) 30 000 KčPřed                Po

1343835555zvetseni-poprsi_xthumb.jpg

Před                         Po

1343835555zvetseni-prsou-pred_xthumb.jpg 1343835555zvetseni-prsou-po_xthumb.jpg

Jaké implantáty nabízíme:

Kulaté implantáty obecně dodávají plnost horní polovině prsu.

Anatomické implantáty mají přirozenější tvar, kterým připomínají kapku a více kopírují přirozené křivky těla. Anatomické implantáty dodávají prsům přirozenější vzhled.

Velikost, tvar a způsob vložení implantátu doporučuje operatér v rámci vstupní konzultace, samozřejmě s ohledem na Vaše přání a výchozí fyziognomický stav. 

Ceník: http://ghc.cz/cz/cenik/plasticka-a-vseobecna-chirurgie/plastika


Natrelle                                                    Polytech                Motiva

Jsme zde pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu


Zpět

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno