Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu

Laparoskopie

Šetrné chirurgické řešení

Výhodou laparoskopických operací oproti operacím z řezu břišní stěnou je zejména lepší přehled o orgánech v dutině břišní během operace, což umožňuje přesnější diagnostiku chorob. Chirurg pozoruje obraz na monitoru, který je optikou a velikostí monitoru mnohonásobně zvětšen a může tak procovat výrazně přesněji a šetrněji k tkáním.

Vzhledem k tomu, že řezy na kůži jsou malé, pociťuje nemocný výrazně menší bolesti po operaci. Díky tomu je možná časná rehabilitace a krátí se tak i doba pracovní neschopnosti. Zároveň se významně se snižuje možnost vzniku pooperačních komplikací.

Důležitý je pochopitelně také kosmetický efekt takových zákroků.

 

Objednací doba plánovaných výkonů již od 1 týdne

 

Výkony:

Standardně jsou u nás prováděny výkony v rámci tzv. jednodenní chirurgie, tedy v režimu, kdy první den proběhne příjem nemocného, předoperační vyšetření, příprava k operaci a operace samotná. Noc klienti stráví na oddělení na nadstandardním lůžku, kdy službu koná sestra a lékař. Následující den, po kontrole operatérem, je klient, pokud to zdravotní stav umožňuje, propuštěn do domácího ošetřování. Jedná se konkrétně o operace žlučníku, slepého střeva, břišních, bráničních a tříselných kýl. Ostatní operace, které není možno provádět v režimu jednodenní chirurgie, jsou konzultovány individuálně s chirurgem a vyšetřujícím internistou.


"Útlum činnosti žaludku, který nastává vždy po každé operaci, je při operaci laparoskopické menší – žaludek, podobně jako sám pacient, se zkrátka při šetrnějším výkonu dokáže vzpamatovat lépe a rychleji,“ říká Roman Fraško.

Laproskopie - čtěte více

Objednat se

Zpět

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno