Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu

Zvětšení prsou

Většina žen si přeje mít větší, plná a tvarově stejná prsa, ale ne každou takto příroda obdarovala. Postupem času navíc estetický vzhled prsů ovlivňuje ztráta elasticity kůže, kojení a hubnutí.


Zvětšení prsou neboli augmentace znamená zvětšení prsou pomocí implantátů, na Klinice GHC si můžete vybrat z implantátů Polytech, Natrelle či Motiva.

Proč plastika prsů?

Augmentace je zvětšení prsou, kterého docílíme použitím speciálních implantátů, provádí se s velmi dobrým estetickým výsledkem u nedostatečně vyvinutých prsů pacientek nebo tam, kde úbytek žlázy způsobil lehce povislý tvar prsu.

Jak operace probíhá?

Během první konzultace před zvětšením prsou Vás lékař detailně seznámí s operací a vybere nejvhodnější operační techniku. Zároveň otevřeně prodiskutuje Vaše očekávání od operace a popíše možná rizika a omezení.

Protože se jedná o operaci v celkové anestézii, je nutné předoperační vyšetření včetně laboratorního vyšetření a EKG všeobecným lékařem nebo internistou. Mělo by také obsahovat podrobnou anamnézu tj. onemocnění v rodině, choroby, které jste prodělala nebo se s nimi léčíte, alergie atd. Na některých pracovištích je možno absolvovat toto vyšetření ráno v den operace.

Před plastickou operací prsů je dále nutné vyloučit onemocnění prsou ultrazvukovým (sonografickým) nebo mamografickým vyšetřením podle věku pacientky.

Metoda vložení a umístění Vašeho implantátu bude záviset na Vašich anatomických dispozicích a na doporučení plastického chirurga. Vložení se provádí řezem vedeným buď v rýze pod prsem, skrze tmavou kůži okolo bradavky nebo v podpaží. Následně je vytvořena kapsa, do které je vložen implantát.

Plastika prsou je prováděna v celkové anestezii a trvá 1-2 hodiny.

Co se děje po operaci?

Pravděpodobně budete cítit bolest několik následujících dnů po operaci. Bolest je výraznější u operací, kdy je implantát vložen pod sval. Dva až pět dnů po plastické operaci prsou budete užívat léky proti bolesti (analgetika). Bolesti postupně ustoupí.

Z kliniky budete pravděpodobně propuštěni po 1-2 dnech. Před propuštěním Vám mohou být vyměněny obvazy a odstraněny drény, což záleží na pracovišti a operatérovi. Odstranění stehů je při kontrole za 7 – 10 dnů, dle zvyklostí pracoviště.

Doporučuje se nosit elastickou podprsenku. Většinou ji dostanete na pracovišti, kde se plastika prsou provádí. Dobu jejího nošení určí operatér. Obvykle se nosí po dobu 4 – 8 týdnů.

Pokračovat v běžných denních aktivitách a vykonávat lehčí domácí práce můžete za 10 – 14 dnů.

Běžné kontroly jsou po 1 měsíci, po 3 měsících a po 1 roce. Po 10 letech pak kontrola i s ultrazvukem. Dále pravidelně každých 5 let zopakovat ultrazvukové vyšetření.

Zákrok od
Augmentace prsou - zvětšení implantáty (cena bez implantátu) 30 000 Kč


Před                Po

1343835555zvetseni-poprsi_xthumb.jpg

Před                         Po

1343835555zvetseni-prsou-pred_xthumb.jpg 1343835555zvetseni-prsou-po_xthumb.jpg


Jaké implantáty nabízíme:

Kulaté implantáty obecně dodávají plnost horní polovině prsu.

Anatomické implantáty mají přirozenější tvar, kterým připomínají kapku a více kopírují přirozené křivky těla. Anatomické implantáty dodávají prsům přirozenější vzhled.

Velikost, tvar a způsob vložení implantátu doporučuje operatér v rámci vstupní konzultace, samozřejmě s ohledem na Vaše přání a výchozí fyziognomický stav. 

Ceník: http://ghc.cz/cz/cenik/plasticka-a-vseobecna-chirurgie/plastika


Natrelle                                                    Polytech                Motiva

Objednat se

Zpět

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
Chcete být informován/a o novinkách a akcích? Registrujte se k odběru našeho Newslettru.
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno