×

Co je nového

16.9.2019

MUDr. Radim Horák, stomatolog a stomatochirurg Kliniky GHC Praha se stal hlavním lékařem a specialistou pro maxilofaciální chirurgii při utkání hokejových mužstev zámořské NHL Philadelphie Flyers - Chicago Blackhawks, konané v O2 aréně v termínu 4.a 5.10.2019.

Této akce se zučastnil jako lékař i před 9 lety, v roce 2010, kdy se střetly mužstva Boston Bruins a Phoenix Coyotes a v roce 2008 dvojutkání mezi New York Rangers a Tampa Bay.

Své působení u hokejových mužstev obohatil i ročním působením v sezoně 2013/14 jako hlavní lékař u mužstva KHL, Lev Praha, s kterým se stal vícemistrem této soutěže. 

Horák_stomatochirurg

 

 

2.7.2019

V rámci Česko-emirátského obchodního fóra přivítal delegaci obchodníků ze Spojených arabských emirátů na Klinice GHC Praha ředitel kliniky Dr. Martin Sekyra. Vysoce postavené dubajské obchodníky velmi zajímal chod kliniky, její moderní technické vybavení a možnost ubytování v pokojích hotelového typu. Oslovila je široká nabídka zákroků zejména plastické chirurgie, estetické medicíny a dlouhodobé programy lékařské preventivní péče.

V týdnu od 1. do 4. července probíhá Česko-emirátské obchodní fórum. Pořádá ho Czech Business Council v Dubaji ve spolupráci s Dubajskou obchodní komorou. Česko-emirátské obchodní fórum je dlouhodobě připravovaný projekt, který osobně zaštítil ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.

 

IMG_1520fin2 – kopie