×

Accent


Estetická a Plastická Chirurgie / Muži / Celé tělo

Co je to Accent

Přístroj Accent je kontaktní neinvazivní radiofrekvence. Účelem výkonu je mírné vyhlazení a zpevnění kůže ošetřované lokality, tedy omlazení dané lokality. Zároveň je ošetřovaná oblast tvarována pomocí speciálního dvouvrstvého termoterapeutického procesu. Přístroj pracuje na bázi postupného zahřívání tak, aby došlo ke zpevnění a vytvarování povrchově i objemově.

Pro koho je ošetření určeno

Accent je určen pro rejuvenaci kůže obličeje, dekoltu či břicha. Dochází i k mírnému zpevnění partie. Metoda může mít příznivý vliv i na léčbu akné v obličeji, zde pomáhá i ke zjemnění některých typů jizev po akné (tzv. saucer shape – mističkové jizvy).

Před ošetřením

Pokud o ošetření přístrojem Accent uvažujete, je vždy nutné, pokud nejste stálým klientem dermatologie či plastické chirurgie GHC, projít vstupní konzultací s lékařem. Lékař vás vyšetří, zhodnotí indikaci k ošetření, stav pokožky, vyslechne vaše očekávání, navrhne nejvhodnější postup péče a upozorní na případné varianty ošetření.

Jak ošetření přístrojem Accent probíhá

Výkon se provádí na dermatologickém sálku bez lokální anestezie. Po aplikaci masážního oleje na ošetřovanou (odlíčenou) partii lékař provádí vlastní ošetření – "masáž" partie hladkou sondou přístroje, která generuje radiofrekvenci. Radiofrekvence rozkmitává molekuly vody v tkáni a dochází tak k zahřátí tkáně až do hloubky cca 1 cm. Toto zvýšení teploty způsobí aktivizaci metabolismu v daném místě a v důsledku i reakci kolagenu, který se začne přestavovat, zpevňovat.

Vzhledem k tomu, že ošetření je neinvazivní a nástup efektu pozvolný, bývá k plnému účinku obvykle třeba 3-5 ošetření celkem, obvykle jedno ošetření za měsíc (výjimečně i dříve, pokud časové možnosti klienta běžný průběh neumožňují).    

Po ošetření

Ihned po aplikaci bývá ošetřené místo začervenalé, toto mizí během 30 minut po zákroku. Může být patrný nenápadný otok, který ustupuje postupně během nejvýše 1 týdne. Tyto projevy ustupují zcela spontánně a nevyžadují léčbu. Po výkonu není nutný zvláštní režim.

Upozornění

Omlouváme se, momentálně není možné se na službu Accent Pixel objednat, z důvodu technické závady na přístroji.

Objednat se
Odvětví zákroku: dermatologie
Délka zákroku: 20 - 45 minut
Délka hospitalizace: provádí se ambulantně
Cena: 3.250 - 6.500 Kč
Zpět na výběr zákroků