×

MUDr. Marianna Poljančuková


Naši specialisté / lékař interní medicíny

Vzdělání:

MUDr. Marianna Poljančuková vystudovala lékařskou fakultu Užhorodské Národní Univerzity a následně potvrdila diplom o zahraničním vysokoškolském studiu na Univerzitě Karlově v Praze.

Praxe:

Od roku 2013 do roku 2018 MUDr. Marianna Poljančuková vykonávala lékařskou činnost pro poskytovatele zdravotních služeb v ČR - Penta hospitals, který je největším nadnárodním řetězcem nemocnic ve střední a východní Evropě a provozuje více než 65 jednotek, z toho 33 nemocnic a více než 32 ambulantních klinik v České republice, Polsku a na Slovensku, na komponentní pozici: lékař - internista na interním oddělení nemocnice Sokolov, všeobecný praktický lékař v OPL Lidická Ostrov a lékař pracovně-lékařských služeb pro Léčebné lázně Jáchymov a.s., WITTE Automotive, Nemocnice Ostrov a mnoho dalších. Od roku 2017 zajišťovala lékařský dohled na FIS Světových šampionátech ve snowboardingu. 

Působila jako vedoucí lékař SPA úseku v Interhotelu Central v Karlových Varech. V roce 2017 vystudovala obor kosmetologie a kosmetický průmysl v nejprestižnější švýcarské odborné škole Cellap Laboratoire S.A., dále následoval obor estetické medicíny a malé plastické chirurgie ve školicím centru Americké asociace estetické medicíny a plastické chirurgie v Kalifornii. Následovala dlouhodobá zahraniční stáž na privátní uzavřené elitní klinice Esthé při Hotelu The Ritz-Carlton Herzliya v Izraeli. Po návratu do ČR vedla kliniku Vermione na pražských Vinohradech a stává se lektorkou prestižní francouzské kosmetologické školy Le Club des Professionnels.

Jako jediná v ČR je držitelkou licence kosmetologa a odborníka v kosmetickém průmyslu Cellap Laboratoire S.A.
Držitelka licence International Beauty expert and master aesthetic performer.

Profesní členství:

Členka České lékařské komory
Členka České lékařské společnosti J.E. Purkyně
Členka Mladí lékaři z.s.
Členka Mezinárodní společnosti praktických lékařů WONCA The World Organization of Family Doctors
Členka Mezinárodní internistické společnosti ISIM International Society of Internal Medicine

Členka Kosmetologické společnosti ČR
Členka Společnosti estetické a laserové medicíny
Členka Americké společnosti estetické medicíny a plastické chirurgie (AAAMS)
Členka Britské komory estetické medicíny (BCAM)

Účast na zahraničních školeních, kurzech a stážích

Pravidelná účast na IMCAS - Aesthetic Surgery & Cosmetic Dermatology Paris, International Practical Aesthetic Medicine Congress IPAM Milano, TAMC The Aesthetic Medicine Congress - Dubrovnik. Pravidelné každoroční školení od Consulting Room – London

Na Klinice GHC Praha působí MUDr. Marianna Poljančuková jako lékař internista a také jako lékař estetické medicíny a specializovaný kosmetolog.

Reference