×

O klinice

Soukromá Klinika GHC Praha byla založena v samém srdci Prahy již v roce 1996. Nachází se v krásných prostorech bývalého kláštera, je však vybavena klasickým interiérem a moderní špičkovou lékařskou technikou. Její dominantu tvoří rozlehlé atrium s fontánou a živými stromy, kde jsou umístěny čekárny a vstupy do jednotlivých ambulancí.

Diagnostickou, léčebnou a preventivní část oborů reprezentuje interní oddělní spolu s chirurgií všeobecnou, gynekologickou, urologickou, ORL a stomatologickou.

Oblast estetiky je zaštítěna elitními plastickými chirurgy prof. MUDr. Markétou Duškovou, CSc., jedinou profesorkou plastické chirurgie v České republice specializující se především na plastické operace stárnoucího obličeje a nosu, dále pak doc. MUDr. Miroslavem Tvrdkem a MUDr. Jiřím Bayerem, kteří nabízejí velmi široký rozsah kosmetických plastických operací na vysoké úrovni. Část estetické dermatologie je zastoupena MUDr. Ninou Koutnou, MUDr. Janou Eftimovskou a MUDr. Blankou Havlíčkovu, Ph.D., lékařkami specializujícími se např. na omlazení pleti, miniinvazivní estetické zákroky, redukci tuku nebo léčbu padání vlasů. Tyto dva proudy medicíny v GHC spojuje nadstandardní lůžkové oddělení s monitorovanými lůžky pro klienty po operacích či hotelové pokoje pro klienty na revitalizačních a infuzních pobytech, a to vše se stálým dohledem lékaře a dalšího zdravotnického personálu.