×

Infuzní terapie


Diagnostika, léčba a prevence

Cítíte dlouhodobé vyčerpání, sníženou fyzickou aktivitu, vnímáte výpadky paměti a ztrácíte chuť na sex? Nebo se trápíte bolestmi pohybového aparátu a bolesti zad či kloubů vás obtěžují v každodenním životě a omezují vás při sportu?

Ambulantní infuzní terapie je efektivní a rychlý způsob, jak tělu doplnit vitamíny, antioxidanty a stopové prvky důležité pro metabolický koloběh. Negativně ovlivňujícím faktorem dnešní je doby je nedostatek času, proto Klinika GHC Praha přichází s možností rychlého nastartování a omlazení organismu během 1,5 – 3,5 hodin. Po krátké vstupní konzultaci u nás můžete okamžitě v naprostém soukromí a pohodlí absolvovat nitrožilní podání potřebných látek z rukou lékaře - internisty a následně pokračovat v naplánovaných schůzkách. Touto ambulantní formou infuzí lze řešit velké množství běžných, ale velmi obtěžujících potíží jako například:

Dehydrataci a demineralizaci organismu 1.850 Kč
Nedostatek vitamínu C 1.200 - 1.600 Kč
Nedostatek vitamínu D 1.250 Kč
Bolesti páteře 1.450 Kč
Bolesti různého druhu 1.400 Kč
Šelest v uších 1.150 Kč
Kognitivní deficit 3.400 Kč
Zúžené cévy 1.300 Kč
Vstupní konzultace s internistou 700 Kč

 

Všechny infuzní terapie lze absolvovat též v režimu revitalizačních pobytů (hospitalizace v pokojích hotelového typu po dobu dle doporučení internisty).

Chci vědět více