×

Infuzní terapie


Diagnostika, léčba a prevence

Cítíte dlouhodobé vyčerpání a sníženou vitalitu, špatně se soustředíte, ztrácíte chuť na sex, nemůžete spát nebo se trápíte bolestmi pohybového aparátu, bolestí zad či kloubů, které vás obtěžují v každodenním životě a omezují vás při sportu?

Ambulantní infuzní terapie je efektivní a rychlý způsob, jak tělu doplnit vitamíny, antioxidanty a stopové prvky důležité pro metabolický koloběh, díky svým antioxidačním účinkům zlepšuje funkci imunitního, nervového a kardiovaskulárního systému, zvyšuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro hojení a pevnost tkání, zlepšuje stav pleti, vlasů a má celkově revitalizační účinky. Účinné látky se dostanou přímo do Vašeho krevního oběhu, a proto je tato forma podání mnohem účinnější než forma tablet.

Negativně ovlivňujícím faktorem dnešní je doby je nedostatek času, proto Klinika GHC přichází s možností rychlého nastartování a revitalizace organismu během 1,5 – 3,5 hodiny. Po krátké vstupní konzultaci v naší ordinaci lékaře – internisty, můžete okamžitě, v naprostém soukromí a pohodlí v prostředí našich nadstandardních pokojů, absolvovat nitrožilní podání potřebných látek pod dohledem našeho týmu specializovaných odborníků. Touto ambulantní formou infuzí lze řešit velké množství běžných, ale velmi obtěžujících potíží jako například:

Dehydrataci a demineralizaci organismu 1.850 Kč
Nedostatek vitamínu C 1.200 - 1.600 Kč
Nedostatek vitamínu D 1.250 Kč
Bolesti páteře 1.450 Kč
Bolesti různého druhu 1.400 Kč
Vstupní konzultace s internistou 700 Kč

 

Všechny infuzní terapie lze absolvovat též v režimu revitalizačních pobytů (hospitalizace v pokojích hotelového typu po dobu dle doporučení internisty).

Chci vědět více