×

Infuzní terapie imunita


Diagnostika, léčba a prevence

PROGRAM INTENZIVNÍ INFUZNÍ PODPORY ORGANISMU

V návaznosti na vznesené a opakované dotazy ze strany klientů týkajících se nabídky naší kliniky v současné situaci jsme pro Vás připravili PROGRAM INTENZIVNÍ INFUZNÍ PODPORY ORGANISMU.

Cílem tohoto programu je doplnění důležitých látek v organismu do takových hodnot, které jsou žádoucí pro dosažení maximálně funkčních imunitních a systémových reakcí v těle.

 

SKLADBA PROGRAMU

Infuzní terapie - opakovaná nitrožilní aplikace vitamínů, minerálů a dalších antioxidantů.

Aplikace přímo do krevního oběhu ve formě infuze je nejúčinnější a nejefektivnější možností vstřebávání látek do organismu.

Během tří návštěv, v časovém rozmezí cca 3 týdnů, vám aplikujeme 6-9 infuzí složených z fyziologického roztoku a vitamínů, minerálů a dalších antioxidantů.

Základem první infuze je vysoká dávka Vitamínu C obohacená o další skupiny klíčových látek. Vitamín C si lidský organismus nedokáže vytvářet a ve vyšších koncentracích nelze dosáhnout optimálních hodnot při užívání vitamínů v tabletové formě, proto je nitrožilní podání nejvhodnější metodou k jeho doplnění.

S Vaším souhlasem Vám provedeme laboratorní vyšetření, na základě kterého vyhodnotíme absenci látek a zajistíme tak individualizaci podávaného obsahu. Součástí tohoto vyšetření je krevní obraz, mineralogram, rozbor ledvinových a jaterních parametrů a vitamínový profil včetně rozboru Vitamínu D, který je důležitým regulátorem imunitního systému a má tedy vliv na jeho správnou funkci. Při jeho nedostatečných hodnotách dochází nejen ke snížené činnosti imunitního systému, ale především ke snížení počtu imunitních buněk. Potřebné hodnoty doplníme do požadované fyziologické normy a vytvoříme tak ideální podmínky k jejich obnovení.

Další infuze jsou Vám podávány v takovém složení, které si vyžaduje pouze Váš organismus.

Ozonová terapie - nitrožilní aplikace ozonem nasycených roztoků

Při ozonové terapii dochází k aktivaci metabolismu a obnovení buněk, ke zlepšení prokrvení a zvýšení imunity. Při opakované aplikaci ozonu se organismus stává odolnější vůči stresové zátěži.

Perorálně podávané suplementy

Doplňkovou součástí celého programu je měsíční kůra perorálně podávaných suplementů sloužících k ochraně buněk a podpoře imunitního systému.

 

PRŮBĚH

Při každé Vaší návštěvě jste za doprovodu pracovníka Client-care uveden na pokoj, kde jste svěřen do péče specializovaného lékaře. Nejvyšší komfort zaručuje, že se klienti mezi sebou nepotkávají. Zde dochází k nitrožilní aplikaci potřebných látek pod dohledem našich odborných pracovníků.

Každý klient má k dispozici, bez jakéhokoli čekání a přímého kontaktu s dalšími klienty, v naprostém soukromí a pohodlí, vlastní pokoj, včetně občerstvení a nápojů.

Naši kliniku navštívíte v rámci programu třikrát, v časovém rozpětí cca tří týdnů.

 

Bezpečně

Klinika Vám garantuje maximální bezpečí a komfort na pravidelně dezinfikovaných samostatných pokojích s přímým přístupem z našeho parkoviště umístěném v přízemí budovy.

Výbava personálu potřebnými ochrannými pomůckami je samozřejmostí.

 

Individualní, speciální revitalizační program

Infuzní terapie imunita

Cena: 15.900,-
 

 
Objednat se