×

Akce a novinky

1. 7. 2020

Rádi bychom Vám představili novou členku lékařského týmu Kliniky GHC Praha, paní doktorku Petru Gregorovou, stomatologa a specialistu v oboru záchovné stomatologie, estetické stomatologie a mikroskopické endodoncie.

Doktorka Gregorová se ve své praxi také věnuje oboru parodontologie a okrajově pedostomatologii a protetice. Při své práci může čerpat jak ze zkušeností státních a nestátních pražských klinik, tak i ze zahraničních zkušeností, ze svého studijního a pracovního pobytu v Anglii.

Využijte speciální akci na 30-ti minutovou konzultaci k MDDr. Mgr. Petře Gregorové za akční cenu 450,- Kč.

V případě zájmu nás kontaktujte skrze kontaktní formulář

 ghc_certi

 

13. 3. 2020

Tip na posílení zdraví: Infuzní terapie zlepší imunitu a dodá energii vašemu tělu.

V současné chvíli Česko čelí nebývalé zdravotní zkoušce. Zatím stále není jasné, jak dlouho ještě může tato situace trvat. Dlouhá karanténa a nedostatek pohybu bohužel mohou mít dopad na fyzickou i psychickou kondici, což naše zdraví ještě oslabuje. Pokud hledáte způsob, jak dodat tělu energii pomocí vitamínů a minerálů, začněte pravidelně navštěvovat naše infuzní terapie – doplníte tělu potřebné látky, posílíte imunitu a dopřejete si skutečný elixír zdraví.

Dostatek vitamínů a minerálů ovlivňuje významně naši mysl, vzhled a hlavně to, jak se cítíme. Mnoho vitamínů si ovšem tělo nedokáže vyrobit samo, a proto je podstatné hlídat si jejich dostatečný příjem především ve stravě. Existují ale také výjimky jako je vitamín D, který se tvoří na slunci, a proto při častějším pobytu doma můžeme pocítit jeho nedostatek na náladě, celkové kondici a samozřejmě také na celkové vizáži.

V čem se liší podávání vitamínů infuzí a výživovými doplňky?

Tělo miluje vitamíny a minerály a za správnou péči vám umí také poděkovat především vitalitou, skvělou koncentrací a viditelně krásnějším vzhledem, nemluvě o lepší obranyschopnosti organismu vůči virům a bakteriím.. Příjem dostatečného množství všech látek je pro mnohé z nás ovšem v běžném životním stylu problém, často nás nezachrání ani výživové doplňky. „Například u vitamínu C výživové doplňky dodají z účinných látek jenom zlomek toho, co běžně obsahují například citrusy. Infuzní aplikace podává vitamín C přímo do krve, odkud se dostává rovnou k buňkám a dosáhnete tak maximálního efektu,“ říká lékařka z Kliniky GHC Praha.

Snadno a rychle

Infuzní terapie jsou mezi veřejností stále více oblíbené především kvůli jejich nenáročné a rychlé aplikaci. Celá procedura spočívá v tom, že 90 minut odpočíváte na lůžku a během toho je vám podávána dávka potřebného vitamínu. Samotné účinky pocítíte prakticky během několika minut. Kromě toho, že váš imunitní systém bude ve výborné kondici, vitamíny umí výrazně potlačit následky stresu a fyzické únavy. Vedlejším efektem je rozzářená pleť a přirozeně vitální vzhled. „Naši klienti infuzní terapie chválí, protože vitamíny a minerály jsou obrovskou posilou zdraví a nejúčinnější zbraní proti všudypřítomným nemocem,“ uzavírá lékařka.

Pokud již jste našimi klienty, jistě víte, že při příjezdu autem můžete využít naše parkoviště uvnitř budovy s přímým vstupem na recepci.

 

NOVINKA – Speciální balíčky na podporu zdraví a imunity

Balíček 1: Podpora imunity – superdávka vitamínu C doplněná o intravenózní aplikaci vitamínu D pro lepší kondici

Balíček 2: Podpora imunity Plus – Balíček č. 1 ještě doplněný o paletu minerálů – synergický efekt všech tří složek Vás opravdu postaví na nohy!

 

Více informací se dozvíte na recepce@ghc.cz nebo se můžete objednat přímo na nezávaznou konzultaci k někomu z našich specialistů.

 

11. 3. 2020

Opatření související s výskytem koronaviru COVID-19

Vážení klienti Kliniky GHC, v souvislosti s vývojem epidemiologické situace ohledně výskytu onemocnění COVID-19 a s ohledem k zajištění Vaší bezpečnosti a komfortu, Vás žádáme o následující spolupráci.

Pokud jste pobývali v době od 01.03.2020 v rizikových oblastech ohnisek infekce a kde byla vyhlášena karanténa tzn. Itálie, Čína, Jižní Korea, Írán, naplánujte si prosím návštěvu na Klinice GHC až 14 dnů po Vašem návratu, kdy je nutné se řídit nařízením MZČR.

Tato opatření slouží jak ke snížení rizika nákazy našich klientů, tak i zaměstnanců, abychom Vám i nadále byli schopni poskytovat obvyklé nadstandardní služby.

V případě bližších informací jsme Vám rádi k dispozici na kontaktech našeho Klientského centra.

Děkujeme za pochopení.

 

29. 1. 2020

Darujte své lásce ten pravý Valentýnský dárek! V naší speciální nabídce, naleznete Valentýnský dárkový certifikát nejen na úpravu a zvětšení rtů, ale také na vyhlazení vrásek, hloubkovou hydrataci nebo omlazení pleti.

V případě zájmu nás kontaktujte skrze kontaktní formulář

 ghc_certi

 

24. 1. 2020

Toužíte po dokonalých rtech? Nabízíme Vám úpravu rtů pomocí kyseliny hyaluronové, která vymodeluje plný tvar rtů, zvětší objem, pozvedne koutky, zdůrazní kontury, oživí povrch a úpraví asymetrie horního a dolního rtu. Výplně kyselinou hyaluronovou jsou velmi oblíbené především kvůli snadné a rychlé aplikaci a možnostem rychlé úpravy rtů.

V případě zájmu nás kontaktujte skrze kontaktní formulář

lips-pink-lipstick-kiss

 

16. 12. 2019

ghc_certi

 

12. 12. 2019

Chcete udělat radost Vašim nejbližším? Využijte možnost nákupu našeho dárkového poukazu. Obdarovaný si tak bude moci sám vybrat, jaké služby u nás využije.

V případě zájmu nás kontaktujte skrze kontaktní formulář

ghc_certi

 

16. 9. 2019

MUDr. Radim Horák, stomatolog a stomatochirurg Kliniky GHC Praha se stal hlavním lékařem a specialistou pro maxilofaciální chirurgii při utkání hokejových mužstev zámořské NHL Philadelphie Flyers - Chicago Blackhawks, konané v O2 aréně v termínu 4.a 5.10.2019.

Této akce se zučastnil jako lékař i před 9 lety, v roce 2010, kdy se střetly mužstva Boston Bruins a Phoenix Coyotes a v roce 2008 dvojutkání mezi New York Rangers a Tampa Bay.

Své působení u hokejových mužstev obohatil i ročním působením v sezoně 2013/14 jako hlavní lékař u mužstva KHL, Lev Praha, s kterým se stal vícemistrem této soutěže. 

Horák_stomatochirurg

 

4. 9. 2019

Hostem Českého rozhlasu je MUDr. Blanka Havlíčková, Ph.D.

O Plazma terapii ACP a tom, kam se za deset let posune estetická medicína.

Poslechněte si celý rozhovor

Horák_stomatochirurg

 

2. 7. 2019

V rámci Česko-emirátského obchodního fóra jsme na Klinice GHC Praha přivítali delegaci obchodníků ze Spojených arabských emirátů. Vysoce postavené dubajské obchodníky velmi zajímal chod kliniky, její moderní technické vybavení a možnost ubytování v pokojích hotelového typu. Oslovila je široká nabídka zákroků zejména plastické chirurgie, estetické medicíny a dlouhodobé programy lékařské preventivní péče.

V týdnu od 1. do 4. července probíhá Česko-emirátské obchodní fórum. Pořádá ho Czech Business Council v Dubaji ve spolupráci s Dubajskou obchodní komorou. Česko-emirátské obchodní fórum je dlouhodobě připravovaný projekt, který osobně zaštítil ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.

 

IMG_1520fin2 – kopie