×

Akce a novinky

1. 2. 2020

Rádi bychom Vám představili novou členku lékařského týmu Kliniky GHC Praha, paní doktorku Mariannu Poljančukovou, lékaře estetické medicíny a lékaře internistu.

Využijte speciální akci na 20-ti minutový indikační pohovor k MUDr. Poljančukové za akční cenu 300,- Kč.

V případě zájmu nás kontaktujte skrze kontaktní formulář

 ghc_certi

 

29. 1. 2020

Darujte své lásce ten pravý Valentýnský dárek! V naší speciální nabídce, naleznete Valentýnský dárkový certifikát nejen na úpravu a zvětšení rtů, ale také na vyhlazení vrásek, hloubkovou hydrataci nebo omlazení pleti.

V případě zájmu nás kontaktujte skrze kontaktní formulář

 ghc_certi

 

24. 1. 2020

Toužíte po dokonalých rtech? Nabízíme Vám úpravu rtů pomocí kyseliny hyaluronové, která vymodeluje plný tvar rtů, zvětší objem, pozvedne koutky, zdůrazní kontury, oživí povrch a úpraví asymetrie horního a dolního rtu. Výplně kyselinou hyaluronovou jsou velmi oblíbené především kvůli snadné a rychlé aplikaci a možnostem rychlé úpravy rtů.

V případě zájmu nás kontaktujte skrze kontaktní formulář

lips-pink-lipstick-kiss

 

16. 12. 2019

ghc_certi

 

12. 12. 2019

Chcete udělat radost Vašim nejbližším? Využijte možnost nákupu našeho dárkového poukazu. Obdarovaný si tak bude moci sám vybrat, jaké služby u nás využije.

V případě zájmu nás kontaktujte skrze kontaktní formulář

ghc_certi

 

16. 9. 2019

MUDr. Radim Horák, stomatolog a stomatochirurg Kliniky GHC Praha se stal hlavním lékařem a specialistou pro maxilofaciální chirurgii při utkání hokejových mužstev zámořské NHL Philadelphie Flyers - Chicago Blackhawks, konané v O2 aréně v termínu 4.a 5.10.2019.

Této akce se zučastnil jako lékař i před 9 lety, v roce 2010, kdy se střetly mužstva Boston Bruins a Phoenix Coyotes a v roce 2008 dvojutkání mezi New York Rangers a Tampa Bay.

Své působení u hokejových mužstev obohatil i ročním působením v sezoně 2013/14 jako hlavní lékař u mužstva KHL, Lev Praha, s kterým se stal vícemistrem této soutěže. 

Horák_stomatochirurg

 

2. 7. 2019

V rámci Česko-emirátského obchodního fóra jsme na Klinice GHC Praha přivítali delegaci obchodníků ze Spojených arabských emirátů. Vysoce postavené dubajské obchodníky velmi zajímal chod kliniky, její moderní technické vybavení a možnost ubytování v pokojích hotelového typu. Oslovila je široká nabídka zákroků zejména plastické chirurgie, estetické medicíny a dlouhodobé programy lékařské preventivní péče.

V týdnu od 1. do 4. července probíhá Česko-emirátské obchodní fórum. Pořádá ho Czech Business Council v Dubaji ve spolupráci s Dubajskou obchodní komorou. Česko-emirátské obchodní fórum je dlouhodobě připravovaný projekt, který osobně zaštítil ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.

 

IMG_1520fin2 – kopie