×

Vanquish břicho a boky


Estetická a Plastická ChirurgieKosmetický salon / Ženy / Boky a pas

Co je to Vanquish

Účelem ošetření přístrojem Vanuish je zeštíhlení ošetřované partie – např. břicho a boky, stehna. Radiofrekvence rozkmitává molekuly vody cílové oblasti. Vznikající tření pak vede ke zvýšení teploty uvnitř tkáně, které v případě ošetření přístrojem Vanquish vede až k zániku části tukových buněk v ošetřené lokalitě. Rozpadové produkty těchto buněk jsou pak z organismu odstraněny imunitním systémem (zejména odplaveny lymfou). Z tohoto důvodu je přístrojová lymfodrenáž doporučnována jako návazné ošetření pro urychlení celého procesu.

Cena

1 ošetření...........5.000 Kč

2+1 ošetření...........9.900 Kč

5 ošetření........ 10.500 Kč

Pro koho je ošetření určeno

Vanquish je řešením pro všechny, co chtějí rychle, efektivně a bez jojo efektu formovat problémové partie. Po ošetření dochází zároveň k napnutí pleti a redukci celulitidy ošetřovaných partií díky podpoře tvorby kolagenu.

Před zákrokem

Pokud o ošetření přístrojem Vanquish uvažujete, neváhejte nás kontaktovat pro rezervaci termínu. Před samotným ošetřením projdete krátkou vstupní konzultací, kde vám bude postup a princip fungování přístroje vysvětlen. Při konzultaci budete mít prostor pro jakékoliv dotazy, především otázky spojené s průběhem ošetření a vaším očekáváním.

Jak ošetření přístrojem Vanquish probíhá

Ošetření se provádí v relaxační místnosti pomocí radiofrekvenčního přístroje Vanquish a celá procedura trvá včetně přípravy 90 minut. Při ošetření ležíte tak, aby aplikátor mohl být umístěn nad či kolem cílové lokality. Během ošetření (10 minutové cykly) je potřeba se nehýbat, aby energie přístroje mohla ideálně působit. Po celou dobu ošetření s vámi bude odborný certifikovaný personál, který na celý průběh dohlíží.

Doporučuje se pít dostatek tekutin – nejlépe vody – den před ošetřením, v den výkonu a den po ošetření. 

Po ošetření

Ošetření je obvykle velmi dobře snášeno. Ihned po něm a další den může být organismus citlivější na námahu, dokonce i např. na požitý alkohol. Může se také dostavit celková únava, žízeň. Doporučujeme fyzickou aktivitu přizpůsobit individuálním pocitům. I když sport je obecně dobrý a jako doplnění metody vhodný, je vhodnější cvičit až další den po ošetření. Důležitý je pitný režim – dostatek tekutin – nejlépe vody - nejen před, ale i po proběhlém ošetření. Doplňkově (podle lokality) je vhodná lymfodrenáž (k urychlení odplavení rozpadových produktů tuku z organismu).

Objednat se
Odvětví zákroku: Kosmetický salon
Délka zákroku: 90 minut
Trvanlivost zákroku: trvale, pokud nedojde k nárůstu hmotnosti
Cena: od 5.000 Kč

Související ošetření

Biologická liposukce břicha a boků

Vibrační tumescentní liposukce břicha a boků

Zpět na výběr ošetření