×

Rehabilitace a fyzioterapie


Diagnostika, léčba a prevence

V oblasti rehabilitace pomáháme klientům s bolestmi pohybového ústrojí a omezenou pohyblivostí díky řadě různých postupů mezi než patří např. relaxační techniky, fyzikální působení tlaku, elektrického proudu, tepla, vody, ultrazvuku nebo stimulace akupunkturních bodů. Rehabilitační lékař úzce spolupracuje s fyzioterapeutem, který je speciálně vyškolen ke správné aplikaci fyzických způsobů léčby, od přístrojových metod po manuální a ovládá mnoho způsobů léčby konkrétních poruch svalově kosterního aparátu. Vyšetření rehabilitačním lékařem a následnou terapii doporučujeme v případě akutních nebo chronických svalových spazmů a blokád, kdy dochází k útlaku nervů a jejich bolestivému dráždění, které má za následek omezení hybnosti. Oddělní fyzioterapie nabízí též možnost individuálního fyziotréninku.

Fyzioterapie je část komprehensivní rehabilitace, která se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Na Klinice GHC Praha klademe důraz na mezioborové propojení všech segmentů. Terapeut volí postup léčby ze široké škály metodik cíleně s ohledem na potřeby klienta. Tyto postupy vycházejí zejména ze znalosti anatomie, fyziologie a biomechaniky.

Základním cílem fyzioterapie je léčba funkčních poruch pohybového aparátu, mezi které řadíme blokády kloubů, svalové spasmy, poúrazové stavy, stavy pooperační, chronické vady, degenerativní potíže páteře (civilizační choroby) a další s využitím anatomických a fyziologických poznatků pohybového aparátu.

Hlavním diagnostickým a zároveň terapeutickým „nástrojem“ je terapeutova ruka. V našem salonu se zaměřujeme nejen na fyzioterapii samotnou, ale také na masáže klasické, sportovní, aromaterapeutické a další…

Pokud vás tedy bolí záda od sezení u počítače, máte namožené svaly ze sportu či jiné fyzické aktivity nebo si chcete jen odpočinout a relaxovat, doporučujeme využít některou z našich služeb.

Všechny zákroky a ošetření lze absolvovat též v režimu revitalizačních pobytů.

 

Ceník

 

 

Balíček měsíce

Maderoterapie (odstranění celulitidy, formování postavy) - Balíček 3+1 3 900 Kč
Maderoterapie (odstranění celulitidy, formování postavy) - Balíček 5+1 5 900 Kč

Fyzioterapie

 
Individuální fyzioterapie 60 min. 1 600 Kč
Individuální fyzioterapie 30 min. 900 Kč
Kineziologický rozbor (vstupní konzultace, vyšetření, úvodní terapie) 60 min. 1 500 Kč
Pooperační rehabilitace 30 min. 550 Kč
Individual. fyzioterpie 60 min. - Zvýhodněný balíček 5+1 zdarma 7 680 Kč

Kineziotaping

Kineziotaping (malá oblast - prst, jizva aj.) 30 min. 350 Kč
Kineziotaping (velká oblast - předloktí, rameno aj.) 30 min. 500 Kč

Fyzikální terapie

Ultrazvuk 30 min. 450 Kč
Elektroterapie 30 min. 360 Kč
Biolampa Bioptron 10 min. 300 Kč
Laser 5 min. 200 Kč

Masáže

Masáž klasická, sportovní nebo relaxační 60 min. 1 600 Kč
Masáž terapeutická vč. reflexní masáže 90 min. 2 400 Kč
Relaxační celotělová masáž 90 min. 2 400 Kč
Maderoterapie (technika odstranění celulitidy) 60 min. 1 300 Kč

 

 
Objednat se