×

Vanquish břicho a boky


Estetická a Plastická ChirurgieKosmetický salon / Muži / Boky a pas

Co je to Vanquish

Účelem ošetření přístrojem Vanuish je zeštíhlení ošetřované partie – např. břicho a boky, stehna. Radiofrekvence rozkmitává molekuly vody cílové oblasti. Vznikající tření pak vede ke zvýšení teploty uvnitř tkáně, které v případě ošetření přístrojem Vanquish vede až k zániku části tukových buněk v ošetřené lokalitě. Rozpadové produkty těchto buněk jsou pak z organismu odstraněny imunitním systémem (zejména odplaveny lymfou). Z tohoto důvodu je přístrojová lymfodrenáž doporučnována jako návazné ošetření pro urychlení celého procesu.

Cena

1 ošetření...........4.500 Kč

5 ošetření...........9.500 Kč

Pro koho je ošetření určeno

Vanquish je řešením pro všechny, co chtějí rychle a efektivně  a bez jojo efektu formovat problémové partie. Po ošetření dochází zároveň k napnutí pleti a redukci celulititdy ošetřeovaných partií díky podpoře tvorby kolagenu.

Před zákrokem

Pokud o ošetření přístrojem Vanquish uvažujete, neváhejte nás kontaktovat pro rezervaci termínu. Před samotným ošetřením projdete krátkou vsstupní konzultací, kde vám bude postup a princip fungování přístroje vysvětlen. Při konzultaci budete mít prostor pro jakékoliv dotazy, především otázky spojené s průběhem ošetření a vaším očekáváním.

Jak ošetření přístrojem Vanquish probíhá

Ošetření se provádí v relaxační místnosti pomocí radiofrekvenčního přístroje Vanquish a trvá celá procedura včetně přípravy trvá 90 minut. Při ošetření ležíte tak, aby aplikátor mohl být umístěn nad či kolem cílové lokality a při vlatním ošetření se nesmíte přístroje dotýkat. Během ošetření (10minutové cykly) je potřeba nehýbat se, aby energie přístroje mohla ideálně působit. Po celou dobu ošetření s vámi bude odborný certifikovaný personál, který na celý průběh dohlíží a dle vašich pocitů výkon přístroje upravuje. 

Doporučuje se pít dostatek tekutin – nejlépe vody – den před ošetřením, v den výkonu a den po ošetření. 

Po ošetření

Výkon je obvykle dobře snášen. Ihned po výkonu a další den může být organismus citlivější na námahu, dokonce i např. na požitý alkohol. Může být také celková únava, žízeň. Doporučujeme fyzickou aktivitu přizpůsobit individuálním pocitům. I když sport je obecně dobrý a jako doplnění metody vhodný, je vhodnější cvičit až další den po ošetření. Důležitý je pitný režim – dostatek tekutin – nejlépe vody - nejen před, ale i po proběhlém ošetření. Doplňkově (podle lokality) je vhodná lymfodrenáž (k urychlení odplavení rozpadových produktů tuku z organismu).

Objednat se
Odvětví zákroku: Kosmetický salon
Délka zákroku: 90 minut
Délka hospitalizace: provádí salon
Trvanlivost zákroku: trvale, pokud nedojde k nárůstu hmotnosti

Související ošetření

Vibrační tumescentní liposukce břicha a boků

Zpět na výběr ošetření