×

Feminity


Estetická a Plastická ChirurgieKosmetický salon / Ženy / Hlava a krk

Co je to Feminity

Ošetření Feminity představuje nejžhavější a vysoce účinnou nabídku laboratoří Ericson Laboratoire, která zabraňuje chronické dehydrataci pleti z důvodu cyklického kolísání hladiny hormonů u žen. Při tomto kolísání pleť kromě dehydratace ochabuje, ztrácí hustotu a objevují se vrásky.

Feminity je přírodní kosmetické ošetření, které obnovuje hormonální rovnováhu pleti a chrání kmenové buňky aktivací bílkovin, které mají zásadní význam pro jejich přežití.

Jak kosmetické ošetření Feminity probíhá

Nejprve provedeme důkladné a šetrné odlíčení očního okolí, celého obličeje, krku a dekoltu dle typu pleti. Následuje aplikace peelingu též dle typu pleti a fytohormonálního séra. Dále je naneseno sérum pro ochranu kmenových buněk doplněné o dlouhou relaxační masáž obličeje. Po masáži je aplikována hloubkově hydratující maska a gelová hydra-maska. Celý rituál je pak zakončen lehkou masáží pro posílení kontur obličeje.

Hlavní aktivní látky

PHYTO-AGE - rostlinné aktivní složky, jejichž chemická struktura se velmi podobá struktuře lidských hormonů. V případě potřeby vyrovnávají účinky snížené estrogenní aktivity pleti.

REVIVISCENCE -  Reviviscence je rostlinný komplex, který obsahuje extrakt z rostliny Myrothamnus flabellifolia, která je bohatá na antioxidanty, oligosacharidy získávané z rostliny Taramindus indica, které jsou imunostimulační a hydratační, trehalózu pro osmoregulaci a hydrataci.

SURVICODE - Chrání kmenové buňky a prodlužuje jejich životnost

Další aktivní látky

Extrakty z okurky, prhy, fíkových listů, slézu, růže turecké, slaměnky, šeříkových poupat, pivoněk, březových kryo-poupat, aroleat lavanda, areumat samphira, lničky

Bambusové máslo

Oleje z para ořechů, panenských meruňkových jader, puplků, babassu, maruli, šípkových semen, sóji

Objednat se
Odvětví zákroku: Kosmetický salon
Délka zákroku: 2 hodiny
Cena: 2.200 Kč

Související ošetření

Perfection

Enzymacid

Fresh Caviar

Hydra - clinic

Zpět na výběr ošetření