×

Skinbooster


Estetika, plastická chirurgie / Muži / Hlava a krk

Co je to Skinbooster

Jedná se o metodu umožňující hloubkovou hydrataci a omlazení struktury pleti. Skinbooster je unikátní v několika směrech. Hydratace probíhá zasíťovanou (zahuštěnou) kyselinou hyaluronovou, která je odolnější vůči lidské hyaluronidáze, a tím má v tkáni delší životnost. Doplňovací aplikace mají až trojnásobně delší intervaly oproti klasické mezoterapii, která se provádí nezahuštěnými gely kyseliny hyaluronové.

Pro koho je ošetření určeno

Ošetření je určeno všem, co chtějí efektivně bojovat s projevy stárnutí a touží po hydratované mladistvé tváři.

Před ošetřením

Pokud o aplikaci Skinboosteru uvažujete, je vždy nutné, pokud nejste stálým klientem dermatologie GHC, projít vstupní konzultací s lékařem. Dermatolog vás vyšetří, zhodnotí indikaci k jeho aplikaci, stav pokožky, vyslechne vaše očekávání, navrhne nejvhodnější postup péče a upozorní na případné varianty ošetření.

Jak aplikace probíhá

Výkon se provádí v ordinaci lékaře, ambulantně. Zavedení se provádí tenkými kanylkami, jenž z jednoho místa ošetří okruh cca 4cm a jsou šetrné k cévám. Tím je umožněno celou tvář nebo dekolt ošetřit ze 2 až 3 vpichů, čímž se minimalizuje traumatizace pokožky a téměř eliminuje možnost vzniku modřinek. Je možná i aplikace jinými způsoby, podle stavu. Gel samotný je opatřen anestetikem, takže vlastní aplikace je bezbolestná, navíc ošetření probíhá za použití znecitlivujícího krému a znecitlivující chladící tyčinky Coolsens při ostrém vpichu, do kterého se poté zavádí kanylka s kulatým hrotem. Po zákroku nebudete vyřazeni ze společenského života, ale dočasný nenápadný otok či modřinky se mohou vyskytnout i při použití kanyl. Vaše pleť bude znatelně omlazená, pevnější, poddajnější a pružnější.

Po ošetření

Po zákroku nebudete vyřazeni ze společenského života, Vaše pleť bude znatelně omlazená, pevnější, poddajnější a pružnější. Toto ošetření vedoucí k omlazení pleti sestává ze tří sezení, která probíhají s odstupem přibližně jednoho měsíce. K zachování účinku se doporučuje opakované ošetření cca po šesti měsících.

Mám zájem
Odvětví zákroku: dermatologie
Délka hospitalizace: provádí se ambulantně
Trvanlivost zákroku: 6 měsíců
Cena: 6.980 Kč/ 1 balení

Související zákroky

Mezoterapie

Needle shaping

Zpět na výběr zákroků