×

Accent Pixel


Estetika, plastická chirurgie / Ženy / Hlava a krk

Co je to Accent Pixel

 Accent Pixel je radiofrekvenční přístroj, který efektivně rejuvenuje pokožku obličeje.

Pro koho je ošetření určeno

Cílem ošetření přístrojem Accent Pixel je navození přestavby kolagenu, vyhlazení a vypnutí pleti a zároveň zmenšení pórů. Ošetření též pomáhá ke zlepšení některých typů jizev.

Ošetření tohoto typu je možné použít i např. těsně před ošetřením vlastní plasmou (platlet-rich plasmou), kdy stopy po přístroji umožní lepší průchod zevně aplikované plasmy do kůže. 

Před ošetřením

Pokud o ošetření přístrojem Accent Pixel uvažujete, je vždy nutné, pokud nejste stálým klientem dermatologie GHC, projít vstupní konzultací s lékařem. Dermatolog vás vyšetří, zhodnotí indikaci k aplikaci výplní, stav pokožky, vyslechne vaše očekávání, navrhne nejvhodnější postup péče a upozorní na případné varianty ošetření.

Jak rejuvenace Accent Pixel probíhá

Výkon se provádí na dermatologickém sálku po lokální anestezii znecitlivujícím krémem na odlíčenou pleť. Pracujeme rollerem, kterým opakovaně přejíždíme ošetřovanou plochu. Díky způsobu provedení je celý výkon rychlý a vhodný na větší oblasti ošetření - např. čelo.

Po ošetření

Po provedení výkonu by mělo dojít k jemnému vyhlazení ošetřené lokality. Toto zlepšení nastává během procesu přestavby kolagenu v pleti během cca 1-3 měsíců po ošetření. Dosažené zlepšení pak přetrvává individuálně, v závislosti na genetických vlivech a způsobu života. Efekt je vidět již po jednom ošetření, dle stavu lokality se ale může ošetření opakovat, např. jednou ročně či méně často. 

Je vhodné vynechat společenské aktivity cca 4-7 dní po zákroku. Po zákroku je doporučeno vyvarovat se slunce, pokud je pobyt na slunci nezbytný, měl by být krátkodobý a vždy po aplikaci přípravku s ochranným faktorem SPF50 ideálně po dobu 3 měsíců po ošetření. Make-up a líčení je vhodné odložit až do doby po vyloupání stroupků, pokud je to ale nutné, je možno ho použít již za 24 hodin. Odličování pak musí být šetrné, aby nedošlo k předčasnému strhnutí stroupků. Obklady po ošetření nejsou dovoleny, opláchnutí chladnější vodou může být provedeno již večer v den zákroku, lépe až ráno další den. Poloha těla při spánku by měla být se zvýšenou hlavou, aby se otok zbytečně nezvětšoval. Cvičení či plavání je vhodné ideálně až po 10 dnech po zákroku. Profesionální kosmetické ošetření je vhodné spíše až měsíc po zákroku a později. 

Mám zájem
Odvětví zákroku: dermatologie
Délka zákroku: 1 - 1,5 hodiny
Délka hospitalizace: provádí se ambulantně
Trvanlivost zákroku: individuální
Cena: 2.400 - 10.000 Kč
Příklad cenové kalkulace

Cena ošetření se odvíjí od jeho rozsahu. Obvyklá cena jednoho ošetření je 4.950 Kč.

Související zákroky

Plexr

Zpět na výběr zákroků