×

Laser V-Beam


Estetika, plastická chirurgie / Ženy / Hlava a krk

Co je to laser V-Beam

Laser Vbeam perfecta je barvivový pulsní laser o vlnové délce 595 nm. Při ošetření žilek vysoká teplota způsobí koagulaci – tepelné slepení a tím dochází k jejich redukci. Při plošném ošetření nastává i fotorejuvenační efekt, kdy kromě redukce rozšířených žilek dochází též k novotvorbě kolagenu v pokožce. Kůže se po ošetření postupně zpevňuje a zmírňují se drobné povrchové vrásky. Fotodynamickým efektem dochází také k úbytku bakterií Propionibacterium acnes, která se podílí na potížích s akné či folikulitidou (drobné, povrchové kožní zánětky).

Pro koho je ošetření určeno

Laser V-Beam je určen pro všechny, co chtějí efektivně řešit problémy např. s rozšířenými žilkami, ale i s plošným zarudnutím u růžovky (rosacea - je velmi časté zánětlivé kožní onemocnění obličeje)  a ohně (plošné zmnožení mikroskopických krevních cév). Zároveň je tento druh laseru při využití speciální koncovky vhodný i k odstraňování hnědých pigmentací v obličeji, dekoltu i na hřbetech rukou, virových bradavic. 

Před ošetřením

Pokud o laseru V-Beam uvažujete, je vždy nutné, pokud nejste stálým klientem dermatologie či plastické chirurgie GHC, projít vstupní konzultací s lékařem. Lékař vás vyšetří, zhodnotí indikaci ošetření, stav pokožky, vyslechne vaše očekávání, navrhne nejvhodnější postup péče a upozorní na případné varianty ošetření.

Jak aplikace ošetření laserem V-Beam probíhá

Výkon se provádí při plném vědomí na dermatologickém sálku. Ošetření probíhá bez znecitlivění, to je zajištěno dynamickým chlazením (kryosprejem) při záblesku laseru. Klient má při zákroku ochranné brýle. Při ošetření je možný pocit štípání při jednotlivých pulsech laseru.

Po ošetření

Bezprostředně po ošetření je možná citlivost očí či pocit podráždění. Může se vyskytnout přechodný otok a zarudnutí ošetřené oblasti, modřina, výjimečně puchýře či stroupky, přechodné ztmavnutí žilky. Po ošetření vulgární bradavice je přítomen puchýř a citlivost až bolestivost i několik dní po zákroku téměř vždy. Hojení uvedených potíží může trvat cca 1-30 dní, individuálně.

Mám zájem
Odvětví zákroku: dermatologie
Délka zákroku: 5 - 40 minut
Délka hospitalizace: provádí se ambulantně
Cena: od 560 - 11.200 Kč (dle rozsahu a počtu pulzů)
Zpět na výběr zákroků