×

Needle shaping


Estetika, plastická chirurgie / Ženy / Hlava a krk

Co je to Needle-shaping

Needle-shaping má za účel biostimulaci kůže a podkoží. Zjednodušeně řečeno ozdravení a zlepšení objemu bez aplikace cizího materiálu. Jedná se o neinvazivní, téměř bezbolestnou metodu, která má za cíl zvýšit produkci kolagenu a elasticitu pokožky.

Pro koho je ošetření určeno

Ošetření je určeno pro každého, kdo chce bojovat proti povadnutí, poklesu kůže a ztrátě objemu v určité lokalitě. Nejčastěji je metoda prováděna na tvářích a zde také přináší nejlepší výsledky. Možné je i použití v partiích jako jsou paže, břicho, vnitřní stehna. Ošetření je též možné využít ke korekci některých typů jizev.

Před ošetřením

Pokud o ošetření Needle-shaping uvažujete, je vždy nutné, pokud nejste stálým klientem dermatologie GHC, projít vstupní konzultací s lékařem. Dermatolog vás vyšetří, zhodnotí indikaci k aplikaci výplní, stav pokožky, vyslechne vaše očekávání, navrhne nejvhodnější postup péče a upozorní na případné varianty ošetření.

Jak Needle-shaping probíhá

Po zavedení vlasové jehly akupunkturních parametrů dochází k stimulaci pokožky radiofrekvenční energií z přístroje, jemným otáčením jehly je dosahováno reakce podkožního vaziva dané partie. Zlepšení může být vidět okamžitě, dokončení přestavby kolagenu však může trvat až 1-3 měsíce. Ošetření je prováděno jednorázově, dosažený efekt přetrvává obvykle déle než rok.  

Po ošetření

Zlepšení může být vidět okamžitě, dokončení přestavby kolagenu však může trvat až 1-3 měsíce. Ošetření je prováděno jednorázově, dosažený efekt přetrvává obvykle déle než rok. Po výkonu je vhodné neaplikovat, pokud možno, ihned make-up. Doporučená doba aplikace make-upu je až 12 hodin po Needle-shapingu a později. Běžná hygiena – omytí vodou, lehký hydratační krém – je možná již první večer po zákroku. Pokud byl výkon proveden v obličeji, v prvních dnech po výkonu doporučujeme spát s více podloženou hlavou, aby se urychlilo vstřebávání lehkého otoku. Při pobytu na slunci je vhodné ošetřenou lokalitu chránit přípravkem s ochranným SPF50.Dále doporučujeme vyvarovat se sauny, profesionálního kosmetického ošetření, masáží a dalších metod, které by mohly ovlivnit efekt Needle-shapingu na podkoží, po dobu alespoň 1 měsíce po zákroku. Cvičení je možné již 24 hodin po zákroku, podle pocitu klienta. Nemělo by být ale vyčerpávající. 

Mám zájem
Odvětví zákroku: dermatologie
Délka zákroku: 1,5 - 2 hodiny
Délka hospitalizace: provádí se ambulantně
Trvanlivost zákroku: 1 - 2 roky
Cena: 3.175 – 12.700 Kč
Příklad cenové kalkulace

Cena ošetření se odvíjí od jeho rozsahu. Obvyklá cena jednoho ošeření je 6.350 Kč.

Související zákroky

Fillery

Mezoterapie

Skinbooster

Zpět na výběr zákroků