×

PermaLip


Estetika, plastická chirurgie / Ženy / Hlava a krk

Co je to PermaLip

Permalip je chirurgický zákrok zvětšující objem rtů na požadovanou velikost pomocí silikonového implantátu.

Tato metoda má oproti zvětšení objemu rtů vlastním tukem či hyaluronovými výplněmi hned tři zásadní výhody:

  • neměnnost tvaru implantátu - implantát je tvarován tak, jak je zapotřebí pro vaše rty a po jeho vložení se nijak nemění
  • trvanlivost - silikonový implantát má podstatně vyšší trvanlivost než injekční metody - je implantován nastálo
  • reverzibilita - pokud si z jakéhokoli důvodu přejete vrátit rtům jejich původní tvar, lze implantát kdykoli vyjmout 

Pro koho je operace určena

Možná k vám byla příroda poněkud skoupá a nadělila příliš úzké a nevýrazné rty. Přitom velikost, šířka a plnost rtů významně ovlivňují přitažlivost ženského obličeje. A navíc i u žen, které byly se svými rty doposud spokojené, dochází po 40 roce věku ke stárnutí, ochabování a zmenšování rtů. Toužíte-li tedy po plných a svůdných rtech, je pro vás plastika rtů to pravé.

Před zákrokem

Pokud o chirurgickém zvětšení rtů uvažujete, je vždy před zákrokem nutné absolvovat nezávaznou vstupní konzultaci u plastického chirurga, který zhodnotí, zda je právě pro vás výkon vhodný, vysvětlí vám postup operace, způsob anestezie a zároveň vás bude informovat o případných rizicích spojených s operací. Při konzultaci budete mít prostor pro jakékoliv dotazy, především otázky spojené s průběhem operace, vaším očekáváním a obavami z výsledků PermaLipu.

Při rezervaci závazného termínu vám budou předány a vysvětleny pokyny k přípravě na operaci, včetně informací týkajících se jídla, pití, kouření a užívání či vynechání některých léků. Dodržení všech těchto rad je nutné a napomůže hladkému průběhu zákroku a bezproblémovému hojení chirurgického zvětšení rtů.

Jak PermaLip probíhá

PermaLip se provádí v lokální anestezii. Nejdříve lékař provede malý řez v každém ústním koutku, poté vsune do rtu pomocí speciálního "tunelátoru" silikonový implantát, který je určen speciálně pro zvětšování objemu rtů a ranky v koutcích zašije.

Po zákroku

Po chirurgickém zvětšení rtů jsou na vnitřní straně koutků rtů stehy. Otok a modřiny mohou přetrvávat týden. Ret ledujeme a po dobu 3 dnů doporučujeme měkkou stravu. Po jídle je třeba ústa vypláchnout roztokem z heřmánku nebo vodou. Obvyklý návrat k normální činnosti je za 10 - 14 dní, úplně odeznění otoku může trvat i několik týdnů, stehy se odstraňují za 10 - 12 dní po zvětšení rtů.

Mám zájem
Odvětví zákroku: plastická chirurgie
Délka zákroku: 1 hodina
Délka hospitalizace: obvykle prováděno ambulantně
Trvanlivost zákroku: trvalé
Cena: 1 ret/25.450 Kč – 2 rty/40.450 Kč
Příklad cenové kalkulace

Uvedené cena již obsahuje:

  • Konzultace s plastickým chirurgem - odečítá se při absolvování zákroku
  • Místní anestezie
  • Samotný operační výkon 
  • Samotný implantát

Cena se vztahuje pouze k výše uvedenému. V případě nutnosti kombinace zákroků vám bude na základě vstupní konzultace ze strany kliniky předložen a vysvětlen návrh rozsahu výkonu včetně cenového plánu.

Související zákroky

Fillery

Zpět na výběr zákroků