×

Vlasová poradna


Estetika, plastická chirurgie / Ženy / Hlava a krk

Co je to vlasová poradna

Klinika GHC nabízí svým klientům konzultaci s renomovanými odborníky v rámci tzv. vlasové poradny. Lékaři stanoví další postup léčby, který může být medicínského i nemedicínského charakteru.

Pro koho je určena

Padání vlasů představuje pro mnoho klientů i klientek velký problém. Mnozí se přitom tímto problémem trápí intenzivně a dlouhodobě, aniž by nalezli účinnou léčbu, radu nebo jinou odbornou podporu. Vlasová poradna GHC je otevřena všem, co nechtějí boj s padáním vlasů vzdát.

Před léčbou

Je nutné vždy nejprve projít vstupní konzultací u dermatologa, který vyslechne vaše očekávání, vyšetří, zhodnotí stav a navrhne nejvhodnější postup péče.

Jak léčba probíhá

Vždy nutné nejprve zjistit příčinu onemocnění, které může být genetického, ale také cévního, hormonálního, mykotického nebo neurohumorálního původu. Ovlivněno je rovněž zevními toxickými faktory včetně nesprávného životního stylu v oblasti výživy, prostředí, stresu apod. V některých případech může být padání vlasů dokonce signálem závažného onemocnění. Podle příčiny pak dermatolog stanoví nejefektivnější metodu či metody léčení, a to jak u žen, tak u mužů. 

Mám zájem
Odvětví zákroku: dermatologie
Délka zákroku: 30 minut
Délka hospitalizace: provádí se ambulantně
Trvanlivost zákroku: individuální
Cena: vstupní konzultace 750 Kč

Související zákroky

Plazma terapie (PRP) - nová ACP metoda

Zpět na výběr zákroků