×

MUDr. Jana Eftimovská


Naši specialisté / Dermatolog

Lékařka MUDr. Jana Eftimovská pracuje na Klinice GHC Praha na pozici dermatoložky a je odbornicí kliniky v oblasti kožního antiagingu, tj. omlazovacích miniinvazivních nebo neoperativních aplikací, dále estetických a neinvazivní metod v redukci vrásek, modelaci kontur tváří a obličejového oválu, injekčního obličejového liftingu.

Doktorka Eftimovská je dále velmi vyhledávanou specialistkou na zvětšování a modelaci rtů, neoperativní úpravy tvaru nosu a brady a modelaci obočí, přístrojový lifting povislé kůže obličeje, očních víček, krku a paží, vyhlazení povrchu hřbetu rukou, plošné injekční zlepšení kvality kůže, hydratace, revitalizace a stimulace tvorby kolagenu kůže obličeje, krku, dekoltu i těla, a také injekční a přístrojové odstraňování tukových polštářků na podbradku, kolenou a stehnech.

MUDr. Jana Eftimovská má rozsáhlé teoretické znalosti a mnoho praktických zkušeností s využitím nejnovějších technologií a přístrojové techniky v estetické medicíně. Znalosti průběžně rozšiřuje na dermatoestetických stážích, workshopech, konferencích, školeních a kongresech v ČR a v zahraničí nebo na prestižních pracovištích v zahraničí.

Na Klinice GHC Praha působí MUDr. Jana Eftimovská jako dermatolog.

 

DALŠÍ INFORMACE:

Vzdělání:

MUDr. Jana Eftimovská vystudovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy Praha a Fakultu všeobecného lékařství (Akademia Medyczna) Univerzity Varšava. Dále je absolventkou 4letého kurzu typu MBA v Belgii.

Praxe:

Paní doktorka má více než dvacetiletou praxi v oboru estetické medicíny a v omlazovacích injekčních a přístrojových obličejových a tělových metodách. Od devadesátých let se zabývá estetickou medicínou se zaměřením na estetickou, antiagingovou, korektivní dermatologii a omlazovací metody.

 

Profesionální členství:

Aesthetic Multispecialty Society

European Academy of Dermatovenerology

Česká akademie dermatovenerologie

Česká lékařská komora

Česká lékařská společnost JEP

Společnost  korektivní a estetické dermatologie

Společnost estetické a laserové medicíny

Česká dermatovenerologická společnost

 

Účast na odborných stážích:

Účast na odborných kongresech a konferencích domácích mezinárodních a zahraničních:

Řím, Florencie, Milano, Saló (Itálie), San Benedetto (Itálie), Frankfurt am/Main, Kolín am/Main, Varšava, Houston (Texas), San Antonio (USA), Antverpy (Belgie), Paříž, Petrohrad.

Mezinárodní Intl. Master Course on Aging Skin Paříž (2016)

Je první lékařkou v ČR, která je certifikována a vyškolena na všechny generace špičkových vysokovýkonových a chirurgických laserů DEKA  s akreditací školitele přímo u výrobce ve Florencii (DEKA laser, Firenze).

MUDr. Eftimovská reprezentuje vědeckou ambasadorku a jedinou certifikovanou školitelku pro ČR peelingů s nejmodernější technologií Enerpeel, vyškolenou přímo u výrobce Tebitech, Itálie. Je lékařkou s nejvyšším počtem ošetřených klientů metodou lékařského chemického peelingu Enerpeel.

Je první lékařka vyškolená a certifikovaná v zahraničí na nejsilnější radiofrekvenční přístroj Thermage (originální produkt Solta Medical, USA)

Reference

Zobrazit profil MUDr. Jana Eftimovská