Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu

VANQUISH - formování postavy

Na Klinice GHC Praha nabízíme revoluční ošetření přístrojem Vanquish, které Vám pomůže zbavit se tukových polštářků bez námahy a bolesti. Vanquish přináší řešení pro formování problémových partií – rychle, efektivně a bez „jojo efektu“, zároveň napne pleť ošetřovaných partiích díky podpoře tvorby kolagenu a redukuje celulitidu! V USA a Velké Británii je Vanquish nejpopulárnější hubnoucí procedurou.

Ošetření trvá 30 - 45 minut na oblast břicha a boků a po 20 minutách na oblasti stehen. Selektivní vysokofrekvenční pole je velmi přesně zacíleno pouze do tukové tkáně, zatímco kůže je automaticky chlazena okolním prostředím. Teplota v cílové tkáni je proto výrazně vyšší než v ostatních tkáních.

Jsou doporučována minimálně 4 ošetření, aby byl výsledek dostatečně viditelný. Úbytek je individuální u každého klienta. Je možný úbytek i několik cm v obvodu.

Vhodným doplňkem ošetření je přístrojová či manuální lymfodrenáž, k uvolnění lymfatických cest. Tato lymfodrenáž však není podmínkou a i bez ní na sobě budete již po první aplikaci pozorovat úbytek tukových polštářků.

Opakování ošetření dané partie je doporučováno po 7 dnech, v případě využití lymfodrenáže pak po 5 dnech.

CENA 9.500,- Kč za 5 ošetření

 

Ceník

Mohlo by Vás dále zajímat: LIPOSUKCE


Objednat se

Zpět

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno