Plastická operace, liposukce, stomatologie - GHC Praha

Klinika GHC Praha – Váš partner pro zdraví a krásu

Infuzní terapie

 

Infuzní terapie je v současné době považována za jeden z nejrychlejších způsobů jak vrátit našemu tělu chybějící energii. Její podstatou je doplnění látek, které jsou důležité pro metabolický koloběh (vitamíny, antioxidanty, stopové prvky …).

Část látek (suplementů) je možné přijmout ve formě výživových doplňků resp. tablet. Tímto způsobem ale zpravidla nedosáhnou požadované koncentrace v krvi a tělových tekutinách, jejich efekt pak bývá nedostatečný. V případě, že budeme dávku zvyšovat, následují obvykle nežádoucí účinky na zažívací trakt a ledviny.
Pro rychlé nastartování organismu se doporučuje podávat chybějící látky nitrožilně, jedná se o tzv. infuzní terapie. Nitrožilní podávání umožňuje dosáhnout řádově vyšších koncentrací, a to bez zmíněných vedlejších účinků.

Jaké benefity vám přinese infuzní terapie?

Doporučujeme objednat se na vstupní konzultaci, kde naši specialisté zanalyzují váš zdravotní stav a doporučí infuzní terapii dle individuálních potřeb.

Nabízíme též možnost AMBULANTNÍCH INFUZNÍCH TERAPIÍ

Ambulantní infuzní terapie je efektivní a rychlý způsob, jak tělu doplnit látky důležité pro metabolický koloběh – vitamíny, antioxidanty, stopové prvky...Zaklínadlem dnešní je doby je nedostatek času, proto Klinika GHC Praha přichází s možností rychlého nastartování a omlazení organismu během 1,5 – 3,5 hodin. Po krátké vstupní konzultaci u nás můžete okamžitě v naprostém soukromí a pohodlí absolvovat nitrožilní podání potřebných látek z rukou lékaře - internisty a následně pokračovat v naplánovaných schůzkách. Touto ambulantní formou infuzí lze řešit velké množství běžných, ale velmi obtěžujících potíží jako například:

 

Dehydrataci a demineralizaci organismu 1.850 Kč
Nedostatek vitamínu C 1.200 - 1.600 Kč
Nedostatek vitamínu D 1.250 Kč
Bolesti páteře 1.450 Kč
Bolesti různého druhu 1.400 Kč
Šelest v uších 1.150 Kč
Kognitivní deficit 3.400 Kč
Zúžené cévy 1.300 Kč
Vstupní konzultace s internistou 700 Kč

 

V případě, že absolvujte infuzní terapii bezprostředně po konzultaci, bude vám cena konzultace ve výši 700 Kč odečtena z konečné ceny terapie.

Objednat se

Zpět

Nejžádanější výkony
Foto a video galerie Newsletter
powered by Plastická-chirurgie.info
GHC genetics Otevřít okno