×

Cellulit VIB


Estetická a Plastická ChirurgieKosmetický salon / Ženy / Celé tělo

"Ultrazvuková" remodelace těla

Cellulit’vib je nové šokové ošetření vyznačující se „ultrazvukovým“ účinkem, které pochází z laboratoří Ericson Laboratoire. Ultrazvukového účinku se zde dosahuje na základě působení „spouštěcího“ fytokomplexu, který dokáže rozbíjet vazby zodpovědné za tvorbu bouliček tukových buněk a jejich inkrustaci pod kůží. Tento zeštíhlující účinek se zachovává a zesiluje působením drenážního lipolytického komplexu, jenž uvolňovaný tuk spaluje a odstraňuje jej.

ZEŠTÍHLUJÍCÍ PŮSOBENÍ VYUŽÍVAJÍCÍ 3 METOD:

  • Oddělování adipocytů
  • Spalování uvolněných mastných kyselin
  • Odvádění odpadních látek

 

Cellulit’VIB, který představuje kompletní zeštíhlující ošetření, se doporučuje také pro posílení a prodloužení účinků ultrazvukových ošetření absolvovaných v kosmetickém salónu.

Celulitida je výsledkem řady fyziologických nerovnováh:

  • Hromadění tukových buněk
  • Dělení adipocytů
  • Oběhové problémy
  • Oxidační stres
  • Zánětlivé reakce

 

Vývoj celulitidy podporuje sedavý životní styl, nevyvážená strava a každodenní stres. Její tvorbě unikne velmi málo žen, ať již jsou postavy štíhlejší či zaoblenější. Nadměrný vývoj tukových buněk vede k dysfunkci tukové tkáně a tvorbě celulitidy.

Ultrazvuková revoluce v oblasti anti-celulitní péče

Od okamžiku, kdy se ultrazvuk začal používat pro estetické účely, se zařadil mezi uznávané metody zeštíhlování. V neustálém úsilí o dosažení lepší účinnosti zahrnul Ericson Laboratoire vysokou vibrační sílu ultrazvuku do nového, technicky vyspělého zeštíhlujícího komplexu, který je schopen cíleně korektivně působit na tukovou hmotu.

Cellulit’VIB je remodelující péče vyznačující se vysokou přesností, která působí do hloubky proti tuku a vyhlazuje povrchovou celulitidu.

Jak kosmetické ošetření Cellulit VIB probíhá

Nejdříve aplikujeme lokalizované ošetření strií a kapilár, po kterém následuje nanesení silného thermoaktivního séra pro intenzivní spalování tuků a redukci celulitidy. Pro intenzivnější spalování následuje dynamická masáž speciálním zeštíhlujícím válečkem a aplikace zeštíhlujícího a odvodňujícího gelu. Kůra pokrčuje drenážní masáží a je zakončena příjemným zeštíhlujícím zábalem.

Hlavní aktivní látky

PHYTOSONIC - fytokomplex s „ultrazvukovým účinkem“

Phytosonic se zakládá na nové anti-celulitní technologii: jedná se o buněčnou lýzu za působení ultrazvuku.

LEGACTIF - aktivní drenážní látka

Legactif je kombinace tří rostlinných extraktů: ze zlatobýlu, citrónu a listnatce. Díky své vysoké koncentraci flavonoidů (hesperidin a naringin) a polyfenolů (rutin) má Legactif tyto účinky: Stimuluje kožní mikrooběh, Zlepšuje pružnost kapilár, Působí proti městnání, má protizánětlivý účinek a účinek proti tvorbě edému

DELIPIDOL - látka uvolňující lipidy

Delipidol je jedinečná patentovaná molekula, kterou se podařilo získat s využitím biotechnologie. Jedná se o kombinaci kyseliny punikové: omega 5, která se získává z oleje ze semen hroznů, dále grenadinu a tyrosolu, extraktu z olivového oleje. 

LIPOCARE - koenzym pro spalování tuku

Bupleurum chinensis a kofein silně stimulují lipolýzu (+1064%). 

Další aktivní látky

Extrakty ze zeleného čaje, břečťanu, ženšenu, guarany, kaštanu koňského, červených vinných hroznů
Esenciální oleje z rozmarýnu, cedru, cypřiše, grepu, methylnikotinát (vyvolává zčervenání kůže)

Chci vědět více
Odvětví zákroku: Kosmetický salon
Délka zákroku: 90 minut
Cena: 1.950 Kč

Související ošetření

Osmo Thermy

Genetix Slim

Zpět na výběr ošetření