×

Accent Pixel


Dermatologie a estetická medicína

Co je to Accent Pixel

 Accent Pixel je radiofrekvenční přístroj, který se používá k rejuvenaci pleti.

Pro koho je ošetření určeno

Cílem ošetření přístrojem Accent Pixel je navození přestavby kolagenu, vyhlazení a vypnutí pleti. Ošetření také pomáhá ke zlepšení některých typů jizev.

Ošetření tohoto typu je možné použít i např. těsně před ošetřením vlastní plazmou – plazmaterapie PRP (platelet-rich plasma), kdy stopy po přístroji umožní lepší průchod zevně aplikované plasmy do kůže.

Před ošetřením

Pokud o ošetření přístrojem Accent Pixel uvažujete, je vždy nutné, pokud nejste stálým klientem dermatologie GHC, projít vstupní konzultací s lékařem.

Jak rejuvenace Accent Pixel probíhá

Výkon se provádí na dermatologickém sále po lokální anestezii znecitlivujícím krémem na odlíčenou pleť. Při přejíždění pleti koncovkou přístroje s rollerem dochází k tečkovitému odpaření tkáně v ošetřované partii – tedy kontrolovanému povrchovému spálení pleti. Zákrok může mít různou razanci podle zamýšleného efektu.

Po ošetření

Po provedení výkonu by mělo dojít k jemnému vyhlazení ošetřené lokality. Toto zlepšení nastává během procesu přestavby kolagenu v pleti během cca 1 - 3 měsíců po ošetření. Dosažené zlepšení pak přetrvává individuálně, v závislosti na genetických vlivech a způsobu života. Efekt je vidět již po jednom ošetření, dle stavu lokality se ale může ošetření opakovat, např. jednou ročně či méně často.

Je vhodné vynechat společenské aktivity cca 4-7 dní po zákroku. Po zákroku je doporučeno vyvarovat se slunce, pokud je pobyt na slunci nezbytný, měl by být krátkodobý a vždy po aplikaci přípravku s ochranným faktorem SPF50 ideálně po dobu 3 měsíců po ošetření. Make-up a líčení je vhodné odložit až do doby po vyloupání stroupků, pokud je to ale nutné, je možno ho použít již za 24 hodin. Odličování pak musí být šetrné, aby nedošlo k předčasnému strhnutí stroupků. Obklady po ošetření nejsou vhodné, opláchnutí chladnější vodou je možné již večer v den zákroku. Poloha těla při spánku by měla být se zvýšenou hlavou, aby se otok zbytečně nezvětšoval. Cvičení či plavání je vhodné ideálně až po 10 dnech po zákroku. Profesionální kosmetické ošetření je vhodné spíše až měsíc po zákroku a později.

Přístroj Accent Pixel

Přístroj Accent používáme ještě na jiné, neinvazivní ošetření, kdy pomocí kontaktní radiofrekvence dochází k prohřátí ošetřované tkáně cca 1 cm do hloubky. To vede k přestavbě kolagenu, jemnému vyhlazení a zpevnění pleti.

U této varianty ošetření vystavení slunci po zákroku nevadí.

Pro viditelný efekt je však třeba několika ošetření, obvykle 3 - 5 celkem, nejčastěji 1 ošetření za měsíc.

Upozornění

Omlouváme se, momentálně není možné se na službu Accent Pixel objednat, z důvodu technické závady na přístroji.

Objednat se
Délka zákroku: 1 - 1,5 hodiny
Délka hospitalizace: provádí se ambulantně
Cena: 3.700 - 10.000 Kč

Související zákroky

Plexr

Zpět na výběr zákroků