×

Algeness


Dermatologie a estetická medicína

Co je to dermální výplň Algeness

Jedná se o historicky první 100% přírodní dermální výplň, biokompatibilní a biologicky rozložitelnou na bázi agaru vyráběna společností AAT v USA. Agaróza spolu s agaropectinem jsou dvě hlavní složky agaru, který se vyrábí z červených řas rodu Floridae a Gelidium. Agar má vysokou gelující schopnost, tedy je velmi vhodný právě k modelaci a vyplňování.

MUDr. Jana Eftimovská, lékařka estetické dermatologie je školitelkou této metody a Klinika GHC Praha tak jako první v České republice přináší svým klientům možnost ošetření výplněmi Algeness.

Výhody výplní z agaru oproti kyselině hyaluronové:

  • Je 100% PŘÍRODNÍ - neobsahuje zasíťované syntetické chemikálie, které jsou obsaženy ve výplních na bázi kyseliny hyaluronové
  • Má okamžitý objemový efekt – TO, CO VIDÍTE, JE TO, CO DOSTANETE
  • Dlouhodobé výsledky prokázané klinickými studiemi
  • Je zcela nealergenní a nabízí vynikající snášenlivost
  • Extrémně nízká migrace – zůstane na svém místě a v požadovaném tvaru!

Pro koho jsou výplně určeny

Pomocí dermální výplně Algeness lze modelovat brada, oblast čelisti, vyplňovat nosoretní rýhy, oblast okolo úst, líce, rty a oční okolí. Dále pak samotný nos, na který je právě tato výplně ideální.

 

Před ošetřením

Pokud o aplikaci dermální výplně Algeness uvažujete, je vždy nutné, pokud nejste stálým klientem dermatologie GHC, projít vstupní konzultací s lékařem. Dermatolog vás vyšetří, zhodnotí indikaci k aplikaci výplně, stav pokožky, vyslechne vaše očekávání, navrhne nejvhodnější postup péče a upozorní na případné varianty ošetření.

Jak aplikace výplně Algeness probíhá

Aplikace Algeness se provádí injekčně v ordinaci lékaře, obvykle bez místní anestezie. U některých citlivých lokalit je možno předem provést nanesení znecitlivujícího krému, u rtů eventuálně opich injekčním anestetikem.

Po ošetření

Po aplikaci výplňového materiálu dochází k ihned viditelnému efektu. Zároveň vzniká ale i mírný otok, který tento efekt lehce maskuje. Tento otok se vstřebá obvykle během cca 1-2 dnů podle množství aplikovaného materiálu a lokality ošetření.

Objednat se
Délka hospitalizace: ambulantně
Cena: 8.900 - 10.700 Kč/ 1,4ml

Související zákroky

Fillery

Zpět na výběr zákroků