×

Laser V-Beam


Dermatologie a estetická medicína

Co je to laser V-Beam

Laser Vbeam perfecta je barvivový pulsní laser o vlnové délce 595 nm. Při ošetření žilek vysoká teplota způsobí koagulaci – jejich tepelné „slepení“ a tím dochází k jejich redukci. Při plošném ošetření nastává i fotorejuvenační efekt - stimulace novotvorby kolagenu v pokožce. Kůže se po ošetření postupně zpevňuje a zmírňují se drobné povrchové vrásky. Fotodynamickým efektem dochází také k úbytku bakterií Propionibacterium acnes, která se podílí na potížích s akné či folikulitidou (drobné, povrchové kožní zánětky).

Pro koho je ošetření určeno

Laser V-Beam je určen pro všechny, co chtějí efektivně řešit problémy např. s rozšířenými žilkami, tzv. pavoučkovými naevy, případně s plošným zarudnutím u růžovky (rosacea - velmi časté zánětlivé kožní onemocnění obličeje). Zároveň je tento druh laseru vhodný k odstraňování některých typů hnědých pigmentací v obličeji, v některých případech také k léčbě virových bradavic.

Před ošetřením

Pokud o laseru V-Beam uvažujete, je vždy nutné, pokud nejste stálým klientem dermatologie GHC, projít vstupní konzultací s lékařem.

Jak aplikace ošetření laserem V-Beam probíhá

Výkon se provádí při plném vědomí na dermatologickém sále. Ošetření probíhá bez znecitlivění, to je zajištěno dynamickým chlazením (kryosprejem) při impulsu laseru. Klient má při zákroku ochranné brýle. Při ošetření je možný pocit štípání při jednotlivých pulsech laseru.

Po ošetření

Bezprostředně po ošetření je možná citlivost očí nebo pocit podráždění. Může se vyskytnout přechodný mírný otok a zarudnutí ošetřené oblasti, modřina, výjimečně puchýře či stroupky, přechodné ztmavnutí žilky. Po ošetření vulgární bradavice bývá přítomen puchýř a citlivost až bolestivost i několik dní po zákroku. Hojení uvedených potíží může trvat cca 1-30 dní, individuálně.

Objednat se
Délka zákroku: 5 - 40 minut
Délka hospitalizace: provádí se ambulantně
Cena: od 640,-Kč (dle rozsahu )
Zpět na výběr zákroků