×

Liftovací nitě Silhouette Soft


Dermatologie a estetická medicína

Co jsou to liftovací nitě Silhouette Soft

Silhouette Soft lifting je minimálně invazivní metoda lehkého liftingu povadlé kůže obličeje, krku a určitých oblastí těla. Jde o bioabsorbovatelný materiál, který je kompletně vstřebán do 360 dnů. Nitě jsou opatřeny kužely a uzlíčky, díky nimž jsou spolehlivě fixovány ve tkáni a poskytují jí žádanou podporu, přídatný rejuvenační efekt způsobuje kyselina mléčná, která aktivuje přirozenou revitalizaci kůže. Výhodou této metody je rychle viditelný výsledek při minimálním chirurgickém zákroku a možnost kombinace s dalšími metodami estetické medicíny (botulotoxin, výplně kyselinou hyaluronovou, chemický peeling, PRP – platelet-rich plasma). Procedura přináší dvojí efekt – liftingový a zároveň kolagen-regenerující.

Pro koho je aplikace určena

lndikací k tomuto zákroku jsou známky gravitační ptózy obličeje jako povislé tváře, nosoretní rýhy, povislá obočí a ústní koutky. Ideální věk pro absolvování této metody je 35 - 55 let.

Výsledky ošetření:

  • tvarování obličeje (např. u hruškovitého tvaru)
  • vypnutí kontur obličeje a dolní čelisti
  • pozvednutí tváří
  • pozvednutí pokleslých koutků úst
  • korekce povadlých víček
  • povytažení obočí
  • vypnutí kůže na krku
  • nová tvroba kolagenu a zvýšení objemu

Před aplikací

Pokud o aplikaci Silhouette Soft uvažujete, je vždy nutné, pokud nejste stálým klientem dermatologie GHC, projít vstupní konzultací s lékařem. Dermatolog vás vyšetří, zhodnotí indikaci k aplikaci výplní, stav pokožky, vyslechne vaše očekávání, navrhne nejvhodnější postup péče a upozorní na případné varianty ošetření.

Jak aplikace Silhouette Soft probíhá

Zákrok se provádí pouze v lokální anestezii a probíhá na dermatologickém sálku. Drobnými vpichy se do povolených tkání pomocí tenké oboustranné jehličky aplikují velmi jemné, závěsné nitě, které okamžitě pozvednou kontury obličeje. Ke vstřebání vláken dochází v průběhu několika měsíců a zároveň s tím se vytváří nová kolagenová síť, která postupně pomáhá obnovovat přirozený a požadovaný tvar obličeje.

Po aplikaci

Po aplikaci liftovacích nití Silhouette Soft je vhodné udržovat klidový režim, otok a stopy v místě zaváděných nití vymizí v průběhu 1, 2 týdnů. V průběhu 2-3 týdnů je vhodné se zdržet aktivní mimiky, masážní terapie, aktivního cvičení ve fitnessu, návštěvy sauny a veřejného koupaliště. Lékař vám může doporučit užívání celkových antimikrobiálních léků či lokální přípravky k urychlení hojení. Při pobytu na slunci je nutné použít krém s ochranným faktorem (SpF50+). K nové tvorbě kolagenu dochází po dobu 2,5 - 3 let, liftovací efekt trvá přibližně 3,5 roku.

Objednat se
Délka zákroku: 45 - 60 minut
Délka hospitalizace: provádí se ambulantně
Cena: 19.900 Kč

Související zákroky

Liftovací nitě Aptos

Facelift

Zpět na výběr zákroků