×

Needle shaping


Dermatologie a estetická medicína

Co je to Needle-shaping

Needle-shaping má za účel biostimulaci kůže a podkoží. Zjednodušeně řečeno ozdravení a zlepšení objemu bez aplikace cizího materiálu. Jedná se o neinvazivní, téměř bezbolestnou metodu, která má za cíl zvýšit produkci kolagenu a elasticitu pokožky.

Pro koho je ošetření určeno

Ošetření je určeno pro každého, kdo chce bojovat proti povadnutí, poklesu kůže a ztrátě objemu v určité lokalitě. Nejčastěji je metoda prováděna na tvářích a zde také přináší nejlepší výsledky.

Před ošetřením

Pokud o ošetření needle-shaping uvažujete, je vždy nutné, pokud nejste stálým klientem dermatologie GHC, projít vstupní konzultací s lékařem.

Jak Needle-shaping probíhá

Po zavedení vlasové jehly akupunkturních parametrů pod kůži dochází ke stimulaci tkáně radiofrekvenční energií z přístroje. Jemným otáčením jehly je dosahováno reakce podkožního vaziva dané partie. Zlepšení může být vidět okamžitě, dokončení přestavby kolagenu však může trvat až 1-2 měsíce. Ošetření je prováděno jednorázově, dosažený efekt přetrvává obvykle déle než rok.

Po ošetření

Make-up a kosmetiku doporučujeme aplikovat až 12-24 hodin po ošetření. Běžná hygiena – omytí vodou, lehký hydratační krém – je možná již první večer po zákroku. Pokud byl výkon proveden v obličeji, v prvních dnech po výkonu doporučujeme spát s více podloženou hlavou, aby se urychlilo vstřebávání lehkého otoku. Při pobytu na slunci je vhodné ošetřenou lokalitu chránit přípravkem s ochranným SPF50. Dále doporučujeme vyvarovat se sauny, profesionálního kosmetického ošetření, masáží a dalších metod, které by mohly ovlivnit efekt needle-shapingu na podkoží, po dobu alespoň 1 měsíce po zákroku.

Cvičení je možné již 24 hodin po zákroku, podle pocitu klienta. Nemělo by být ale vyčerpávající.

Objednat se
Délka zákroku: 1,5 - 2 hodiny
Délka hospitalizace: provádí se ambulantně
Cena: od 6.900,-Kč
Zpět na výběr zákroků