×

Cílená screeningová vyšetření


Diagnostika, léčba a prevence / Diagnostické programy

Co je to cílené screeningové vyšetření

Cílené screeningové vyšetření nabízí možnost individuálního sestavení souboru vyšetření na míru v případě oslabení určitých orgánů či podezření na konkrétní onemocnění klienta. Výhodou cíleného screeningového vyšetření v GHC je možnost provedení všech vyšetření v místě kliniky ve velmi krátkém čase.  Výsledky všech potřebných vyšetření jsou pak kompletovány a vyhodnocovány ošetřujícím lékařem  - internistou a tím je zajištěna diagnostika v širších souvislostech.

Pro koho je cílený screening určen

Cílený screening je vhodný pro všechny, co chtějí mít svůj zdravotní stav pod kontrolou a žít život v té nejvyšší kvalitě co nejdéle. Rychlost a efektivnost vyšetření ocení hlavně velmi vytížení lidé, kteří zdravotní prohlídky a vyšetření odkládají z důvodu nemožnosti trávit svůj čas v čekárnách při jednotlivých vyšetřeních. Na klienta také není kladena taková míra zodpovědnosti, jelikož se nemusí sám k dalším odborníkům objednávat, akceptovat dlouhé čekací lhůty, interpretovat jednotlivým lékařům závěry a podezření předchozích odborníků a hledat sám případné souvislosti.

Před vyšetřením

Máte-li zájem o cílené screeningové vyšetření, postačí pouze kontaktovat naše klientské centrum na ghc@ghc.cz, kde s vámi bude dojednán termín vstupní interní konzultace a budou vám vysvětleny všechny detaily. Rozsah a plán cíleného screeningu včetně cenového návrhu vám bude předložen v návaznosti na vstupní konzultaci.

Po vyšetření

Po vyhodnocení všech vyšetření je v rámci závěrečné konzultace vydána zpráva s výsledky a doporučeními přímo pro klienta. Pokud bude prokázáno onemocnění či zvýšené riziko onemocnění, bude lékařem doporučena a zajištěna cílená léčba a prevence včetně případných dalších potřebných vyšetření, aby se rozvoji komplikací zabránilo.

Objednat se