×

Preventivní stomatologie


Diagnostika, léčba a prevence / Stomatologie

Oddělení stomatologie Kliniky GHC Praha je sestaveno z řady specialistů, kteří nabízejí svým klientům špičkovou soukromou stomatologickou péči na nejvyšší úrovni včetně pravidelných zubních preventivních prohlídek, během kterých vám zubař podrobně zkontroluje dutinu ústní a vysvětlí optimální varianty pro zachování či docílení zdraví, síly a dokonalého vzhledu vašeho chrupu.

Komplexní stomatologická prohlídka je vhodná nejen pro dospělé, ale i pro děti, protože včasné řešení a diagnostika obtíží usnadňuje jejich řešení.

Naši klienti si v případě stomatologického výkonu mohou vybrat mezi anestezií místní, díky které je jakýkoliv zákrok bezbolestný a můžete tak být zcela bez obav nebo nabízíme možnost volby analgosedace, která je vhodná pro rozsáhlé výkony či pro velmi bojácné klienty. Neváhejte se o své obavy podělit se svým stomatologem a využijte této možnosti. 

Co je analgosedace

Jedná se o směs analgetika se sedativem, která vás uvede do stavu tlumeného vědomí odpovídajícího lehkému spánku, u kterého jsou zcela odstraněny pocity strachu a stres. Necítíte žádnou bolest, ale zároveň dokážete reagovat na podněty lékaře, tedy můžete spolupracovat, což je u stomatologických výkonů nezbytné. Po plném probuzení se na daný zákrok nepamatujete.

Chci vědět více
Délka zákroku: 60 min.
Délka hospitalizace: provádí se ambulantně
Cena: 900 - 1.500 Kč
Příklad cenové kalkulace
Vstupní stomatologická konzultace 950 Kč
Vstupní komplexní stomatologické vyšetření 1.050 Kč

Související zákroky

Extrakce

Zubní implantáty

Zubní fazety

Zpět na výběr zákroků