×

Stomatologie


Diagnostika, léčba a prevence

Specializované stomatologické oddělení

Oddělení stomatologie Kliniky GHC Praha je sestaveno z řady specialistů, kteří nabízejí naším klientům špičkovou stomatologickou péči na nejvyšší úrovni. V rámci důkladné vstupní zubní prohlídky vám lékař podrobně zkontroluje dutinu ústní a vysvětlí optimální varianty pro zachování či docílení zdraví, síly a dokonalého vzhledu vašeho chrupu. Stomatologické oddělení zahrnuje i obor ortodoncie, kde na základě odborné prohlídky specializovaný lékař doporučí a následně společně s klientem zvolí nejvhodnější typ rovnátek. Dalším oborem, který je v nabídce oddělení stomatologie GHC Kliniky je obor stomatochirurgie, specialisti a stomatochirurgové pracují s nejmodernějšími a nejkvalitnějšími materiály. Dále též obor dětské stomatologie a v neposlední řadě obor specializované dentální hygieny.

Komplexní stomatologická prohlídka je vhodná nejen pro dospělé, ale i pro děti, protože včasné řešení a diagnostika obtíží usnadňuje jejich řešení. Navíc se není čeho obávat, protože náš hlavní důraz je mimo kvalitu kladen i na bezbolestnou a maximálně komfortní péči o klienta.

Poskytujeme nadstandardní a individuální přístup ke každému klientovi a vysokou odbornost vyšetření, které provádí přední specialisté v oboru. Nabízíme rychlé objednání, krátké čekací termíny a přesné odbavení.

Chci vědět více