×

Preventivní urologický program


Diagnostika, léčba a prevence / Urologie

Našim klientům poskytujeme účinná preventivní vyšetření vedoucí ke včasné diagnostice počínajících chorob, zákroky jednorázové, stejně tak cílenou, šetrnou a diskrétní léčbu konkrétního problému.

Preventivní urologickou prohlídku by měl absolvovat každý muž ve věku nad 35 let. Muži starší 50 let by měli absolvovat preventivní urologickou prohlídku každý rok.

Poskytujeme nadstandardní, individuální a diskrétní přístup ke každému pacientovi a vysokou odbornost vyšetření, které provádí přední specialisté v oboru urologie.

Výhody ročního preventivního urologického programu Kliniky GHC jsou absolutně diskrétní, komfortní a přesné odbavení klienta, individuální přístup, který se liší od běžné urologické kliniky či ambulance také tím, že klient nesedí v čekárně, ale má po celou dobu k dispozici osobní ambulantní sestru, která klienta doprovodí přímo k lékaři do ordinace a následně s klientem diskrétně vyřeší veškerou potřebnou administrativu.

Komplexní vyšetření specialistou obsahuje klinické vyšetření, vyšetření moči chemicky a kultivačně, PSA, fPSA, uroflowmetrii, vyšetření ultrazvukem ledvin a močového měchýře, ultrazvuk varlat a prostaty.

Objednat se
Odhadovaná maximální délka vyšetření: 45-60 minut
Délka hospitalizace: provádí se ambulantně
Cena: 4 900 Kč
Zpět na výběr zákroků