×

Urologie


Diagnostika, léčba a prevence

Specializovaná urologická ambulance

Urologie se zabývá léčbou vylučovací soustavy a mužských pohlavních orgánů. Dosažením věkové hranice 40 let a s následným přibývajícím věkem počínají u mužů potíže v oblasti běžné urologie či sexuálního zdraví a jsou zcela běžnými problémy zásadně ovlivňující kvalitu života.

Nejčastějšími potížemi jsou onemocnění ledvin, močovodů, močového měchýře, močové trubice, prostaty a problémy se samovolným únikem moči. Nejčastějšími diagnózami jsou opakované infekce močových cest, výskyt kamenů v močovém systému, opakované močení při zvětšení prostaty či zúžení močové trubice. Vrozené vady nejsou výjimkou.

Našim klientům poskytujeme účinná preventivní vyšetření vedoucí ke včasné diagnostice počínajících chorob, zákroky jednorázové, stejně tak cílenou, šetrnou a diskrétní léčbu konkrétního problému.

Preventivní urologickou prohlídku by měl absolvovat každý muž ve věku nad 35 let. Muži starší 50 let by měli absolvovat preventivní urologickou prohlídku každý rok.

Poskytujeme nadstandardní, individuální a diskrétní přístup ke každému pacientovi a vysokou odbornost vyšetření, které provádí přední specialisté v oboru urologie.

Již více než 25 let vám nabízíme kromě standardních i specializovaných vyšetření také široké spektrum chirurgických urologických zákroků prováděných v lokální nebo celkové anestezii.

Urologické vyšetření 2.500,- Kč
Kontrolní urologické vyšetření 1.700,- Kč
Objednat se