×

MUDr. Nina Koutná


Naši specialisté / Dermatolog

Lékařka MUDr. Nina Koutná pracuje na Klinice GHC Praha na pozici dermatoložky a je vynikající specialistou především v oboru dermatovenerologie a korektivní dermatologie.

Doktorka Koutná se ve své praxi věnovala také publikační činnosti například pro ESLAS, Marseille 2001 – poster. Dále pro příležitostné články v časopisech „Referátový výběr z dermatovenerologie" a „Časopis lékařů českých", a dále Kapitola „Carboxytherapy in Aesthetic Medicine“ v knize Aesthetic Medicine – Art and Techniques, editors P.M. Prendergast, M.A. Schiffman, vyd. Springer 2011.

 Dále MUDr. Koutná vedla přednášky o metodách neinvazivní estetické medicíny a karboxyterapii na kurzech a mezinárodních kongresech – IMCAS 2007, 2008, 2009, AAWC 2007, 2008, 2009, XIVth Brazilian congress of aesthetic medicine 2007, kongres dermatologie a estetické medicíny v Rio de Janeiro v r. 2011, Congress of Aesthetic Medicine in Warsaw 2007, Bojnice 2007, Luhačovice 2007, 2008, 2009, ISPLAD Milano 2008, workshop na sympoziu Dresden 2009.

MUDr. Nina Koutná je členkou České lékařské společnosti J. E. Purkyně České dermatovenerologické společnosti a Společnosti korektivní a estetické dermatologie.

Na Klinice GHC Praha působí MUDr. Nina Koutná jako dermatolog.

 

DALŠÍ INFORMACE:

Vzdělání:

MUDr. Nina Koutná vystudovala Fakultu všeobecného lékařství UK v Praze.

Atestace:

Atestace I. stupně v oboru dermatovenerologie a atestace II. stupně v oboru korektivní dermatologie.

Praxe:

V rámci dermatologie působila MUDr. Nina Koutná na kožním oddělení Nemocnice Kralupy nad Vltavou, v kožní ambulanci polikliniky Spolana Neratovice, dále v Gerontocentru Praha 8 a v Sanatoriu Achillea na Praze 8. V současné době je zaměstnána jako samostatně pracující lékařka v oboru dermatologie a neinvazivní estetické medicíny na Klinice GHC Praha.

Licence ČLK pro výkon funkce:

  • Základní licence z dermatovenerologie
  • Nejvyšší stupeň licence z korektivní dermatologie
  • Licence specializované způsobilosti z dermatovenerologie a korektivní dermatologie

 

Členství v odborných společnostech:

  • Česká lékařská společnost J. E. Purkyně
  • Česká dermatovenerologická společnost
  • Společnost Korektivní a estetické dermatologie

 

Reference

Zobrazit profil MUDr. Nina Koutná