×

Dermatologie a estetická medicína

Specializované dermatologické oddělení

V rámci specializovaného dermatologického oddělení a neinvazivní estetické medicíny nabízíme účinné a osvědčené metody pro zmírnění projevů stárnutí kůže, Anti-aging a omlazení pleti. Naši klienti obvykle využívají dlouhodobou péči z rukou jednoho stejného lékaře - specialisty, to vede k větší důvěře a lepší spolupráci a klient je tak více angažován v procesu maximálně individuální péče.

Dále poskytujeme jednorázové nebo pravidelné preventivní dermatologické vyšetření (hodnocení pigmentových znamének digitálním dermatoskopem, posouzení a vyšetření stavu kůže, atd.), stejně tak i ambulantní léčbu akutních i chronických dermatóz a kožních nemocí, např. atopického a dalších typů ekzémů, lupénky, mykóz (plísňová onemocnění), akné, padání vlasů a dalších. Je to například mezoterapie kyselinou hyaluronovou, která může kromě jiného výrazně vylepšit stav kůže v obličeji u atopického ekzému. Využíváme také ošetření radiofrekvenčním přístrojem Accent, který pomáhá odstraňovat jizvy po akné, podobně jako jemné peelingy.

Ošetřujeme i děti.

Výhodou našeho pracoviště je maximálně individuální přístup, dlouholeté zkušenosti, návaznost dalších interních oborů a lůžkové části a v neposlední řadě i možnost propojení s estetickou chirurgií.

Cena vstupního dermatologického vyšetření je 790 Kč.

 

Výpis specialistů z tohoto oboru

MUDr. Nina Koutná

Dermatolog

MUDr. Jana Eftimovská

Dermatolog

MUDr. Blanka Havlíčková, Ph.D.

Dermatolog

MUDr. Marianna Poljančuková

lékař interní medicíny, lékař estetické medicíny

Objednat se
Zpět na výběr zákroků

Vyberte si ošetření